Home Promowane Wakacje na sportowo z MOSiR Reda – tydzień pierwszy

Wakacje na sportowo z MOSiR Reda – tydzień pierwszy

0

Za nami pierwszy tydzień wakacji, a co za tym idzie pierwsze zmagania turniejowe na obiektach Redzkiego MOSiR. Dzieci oraz młodzież rywalizowały m.in. w turniejach piłki nożnej,siatkówki,unihokeja,piłki ręcznej.

Wyniki:

Turniej siatkówki – kategoria gimnazjum

Nie mamy farta – Śmielak 2:1

Śmielak – Everybody 1:2

Nie mamy farta – Everybody 2:1

Tabela:

1m Nie mamy farta 4pkt

2m Everybody 2pkt

3m Śmielak 0pkt

Klasyfikacja generalna:

1m Nie mamy farta 6pkt

2m Everybody 4pkt

3m Śmielak 3pkt

Turniej piłki nożnej – 2002 i młodsi

Rak Team – Mafia Betlejemska 8:0,4:0

Rak Team – Smerfiki 0:0,1:0

Smerfiki – Mafia Betlejemska 4:0,4:1

Finał:

Rak Team – Smerfiki 2:0

Klasyfikacja generalna:

1m Rak Team 6pkt

2m Smerfiki 4pkt

3m Mafia Betlejemska 3pkt

Turniej piłki nożnej kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

Grupa

1m FC Trocki 9pkt

2m  Łysy i spółka  6pkt

3m  The Bill 3pkt

4m Grupa PZU  0pkt

Półfinały

Fc Trocki 3-3 (k.2-0) Grupa PZU

Łysy i Spółka 3-3 (k.3-4) The Bill

Mecz o III miejsce

Grupa PZU 6-1 Łysy i spółka

Finał

Fc Trocki 3-3 (k.1-2) The Bill

Skład zwycięzców: Dawid Kontny, Sebastian Meina, Daniel Grunwald, Mateusz Klecha, Norbert Gawlikowski, Karol Majchrzak

Klasyfikacja generalna:

1m The Bill 6pkt

2m FC Trocki 4pkt

3m Grupa PZU 3pkt

4m Łysy i Spółka 2pkt

Turniej street soccera kat. szkół podstawowych

Grupa A:

1m FC Czarni 7pkt

2m Kapsle Team 6pkt

3m Reprezentacja Koksów 4pkt

4m FC Huawei 0pkt

Grupa B:

1m FC Danonki 6pkt

2m FC Actimelki 3pkt

3m Serdelka Team 0pkt

Półfinały:

Actimelki – FC Czarni 3:2

Kapsle Team – FC Danonki 0:0 k.1:0

Mecz o III miejsce:

FC Danonki – FC Czarni 3:1

Finał:

Actimelki – Kapsle 3:1

Skład zwycięzców: Oliwier Wasilke,Marcel Sajka

Klasyfikacja generalna:

1m Actimelki 6pkt

2m FC Kapsle 4pkt

3m FC Danonki 3pkt

4m FC Czarni 2pkt

5m Reprezentacja Koksów 1pkt

FC Huawei 1pkt

Serdelka Team 1pkt

Turniej piłki nożnej kategoria rocznik 2004 i młodsi 

Grupa

1m Fc Smerfy 9pkt

2m Atlas Grzyby 6pkt

3m Mafia Betlejem 3pkt

4m Serdelki Team 0pkt

Mecz o III miejsce

Mafia Betlejemska 2-4 Serdelki Team

Finał

Atlas Grzyby 0-4 Fc Smerfy

Klasyfikacja generalna

1. Fc Smerfy 6 pkt

2. Atlas Grzyby 4 pkt

3. Serdelki Team 3 pkt

4. Mafia Betlejemska 2 pkt

Załaduj więcej podobnych artykułów
Load More In Promowane
 

Zobacz też

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Unihokej 16.10.2017r.

Dnia 16.10.2017 r. w hali Szkoły Podstawowej nr 4 w Redzie odbyły się Miejskie Igrzyska Mł…