Home Sport Family Cup – zawody tenisowe w rodzinnych deblach i mikstach

Family Cup – zawody tenisowe w rodzinnych deblach i mikstach

Jedna z największych imprez tenisowych w Polsce. Mistrzostwa Polski Północnej w Rodzinnych Deblach i Mikstach Family Cup to jedna ze standardowych imprez sportowych współorganizowanych przez MOSiR w Redzie. Sympatyczna, rodzinna atmosfera oraz zaangażowanie w staranne przygotowanie mnóstwa detali organizacyjnych to cechy charakterystyczne dla tej corocznie odbywającej się od 1997r na redzkich kortach imprezy sportowej. W 2010 oprócz  Mistrzostwa Polski Północnej w Rodzinnych Deblach i Mikstach Family Cup, Reda otrzymała także prawo organizacji Wielkiego Finału Mistrzostw Polski Family Cup. W ciągu trwania obu tych zawodów (2 dni Finału Mistrzostw Polski Północnej w czerwcu i 3 dni na Wielki Finał w sierpniu) przybyło łącznie ponad 150 pasjonatów tenisa ziemnego z całego kraju.

Uczestnicy przebywający na redzkie korty mogą zawsze liczyć na mnóstwo zabawy zarówno sportowej, jak i integrującej rodziny przy suto zastawionym biesiadnym stole.

   Poziom umiejętności prezentowany przez niektórych tenisistów jest naprawdę wysoki. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Stowarzyszenie Family Cup, a jednym z kluczowych punktów programu jest losowanie atrakcyjnych nagród wśród wszystkich zgłoszonych zawodników i zawodniczekFamily Cup