Home Sport Family Cup – zawody tenisowe w rodzinnych deblach i mikstach

Family Cup – zawody tenisowe w rodzinnych deblach i mikstach

Jedna z największych imprez tenisowych w Polsce. Mistrzostwa Polski Północnej w Rodzinnych Deblach i Mikstach Family Cup to jedna ze standardowych imprez sportowych współorganizowanych przez MOSiR w Redzie. Sympatyczna, rodzinna atmosfera oraz zaangażowanie w staranne przygotowanie mnóstwa detali organizacyjnych to cechy charakterystyczne dla tej corocznie odbywającej się od 1997r na redzkich kortach imprezy sportowej. W 2010 oprócz  Mistrzostwa Polski Północnej w Rodzinnych Deblach i Mikstach Family Cup, Reda otrzymała także prawo organizacji Wielkiego Finału Mistrzostw Polski Family Cup. W ciągu trwania obu tych zawodów (2 dni Finału Mistrzostw Polski Północnej w czerwcu i 3 dni na Wielki Finał w sierpniu) przybyło łącznie ponad 150 pasjonatów tenisa ziemnego z całego kraju.

Uczestnicy przebywający na redzkie korty mogą zawsze liczyć na mnóstwo zabawy zarówno sportowej, jak i integrującej rodziny przy suto zastawionym biesiadnym stole.

   Poziom umiejętności prezentowany przez niektórych tenisistów jest naprawdę wysoki. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Stowarzyszenie Family Cup, a jednym z kluczowych punktów programu jest losowanie atrakcyjnych nagród wśród wszystkich zgłoszonych zawodników i zawodniczek.

TAK BYŁO W ROKU 2019

Finały XXIII Amatorskich Tenisowych Mistrzostw Polski w Rodzinnych Deblach i Mikstach     FAMILY CUP 2019 – REDA

W dniach 24-25.08.2019r. na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Redzie odbyły się  Finały XXIII AMATORSKICH TENISOWYCH MISTRZOSTW POLSKI W RODZINNYCH DEBLACH I MIKSTACH FAMILY CUP 2019. Miasto Reda ponownie było gospodarzem tej imprezy. Zawody stały na najwyższym poziomie. Upalna pogoda nie była przeszkodą dla najlepszych tenisistów. W sobotni wieczór w Hotelu Wieniawa dla wszystkich zawodników były przygotowane  nagrody losowane pośród uczestników (rowery oraz sprzęt sportowy) Nagrody ufundowali Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Starostwo Powiatowe w  Wejherowie, Miasto Reda oraz Family Cup. Posiłek dla zawodników przygotowała firma Cateringowa „Diety od brokuła” za co serdecznie dziękujemy. Najlepsi gracze otrzymali pamiątkowe puchary. W zmaganiach brały udział pary między innymi  z Olsztyna, Szczecina, Warszawy, Gdyni, Wejherowa i Redy. Wszystkich zapraszamy serdecznie za rok na kolejną edycję. Przedstawiamy wyniki zawodów :

Debel Męski

Finał :

Cezary Walkusz, Piotr Walkusz (Wejherowo)

2  : 0 (6 0/,7 /6 )

Robert Urban, Rafał Urban (Olsztyn)

Mecz  o 3 miejsce :

Rafał Trojan, Marek Trojan (Wejherowo)

2 : 0 (7/6 , 6/1 )

Marcin Kenner, Aleksander Kenner (Wejherowo)

Debel Żeński

Finał :

Julia Zawitowska, Anna Kamińska (Gdynia)

2 : 0 (6/0,6/1)

 Gabriela Kos, Alicja Szopa (Puck)

 

Rodzic z dzieckiem do lat 10

1 miejsce Damian Białas, Alex Białas (Luzino)

2 miejsce Agata Cechosz, Nikodem Cechosz (Reda)

3 miejsce Artur Wójcik, Maciej Wójcik (Rumia)

Mikst

1 miejsce Paweł Pietras, Alicja Szopa (Puck)

2 miejsce Agata Cechosz, Ireneusz Cechosz (Reda)

3 miejsce Agnieszka Grabińska, Tomasz Bielawski (Gdynia)

4 miejsce Jerzy Conradi, Luiza Conradi (Reda)

Family Cup