Home Sport Najbliższe imprezy sportowo – rekreacyjne

Najbliższe imprezy sportowo – rekreacyjne

Kalendarz Imprez Sportowych Marzec – Maj 2018

6/13/20/27. 03 (wtorki) godz. 18.00  – Redzka Liga Baśki Kaszubskiej – Sala Widowiskowa MOSIR Reda

3.03 (sobota) godz.10.00 – Turniej Zakończeniowy Redzkiej Ligi Piłki Siatkowej – Hala SP4

7.03 (środa) godz. 10.00 – Koszykówka Chłopców (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) – Hala SP4

7.03 (środa) godz. 10.00 – Koszykówka Dziewcząt  (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) – Hala SP4

9.03 (piątek) godz. 18.00 – Memoriał „Małego B.” – Hala SP4

20.03. (wtorek) godz. 10.00 – Mini Koszykówka Chłopców (Igrzyska Dzieci) – Hala SP2

20.03. (wtorek) godz. 10.00 – Mini Koszykówka Dziewcząt (Igrzyska Dzieci) – Hala SP2

23.03 (piątek) godz. 10.00 – Piłka Siatkowa Chłopców (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) – Hala SP4

23.03 (piątek) godz. 10.00 – Piłka Siatkowa Dziewcząt (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) – Hala SP4

30.03 (piątek) godz. 10.00 – Drużynowe Biegi Przełajowe (Igrzyska Dzieci) – MOSiR Reda

30.03 (piątek) godz. 10.00 – Drużynowe Biegi Przełajowe (Igrzyska Młodzieży Szkolnej) – MOSiR Reda

10.04  (Wtorek) godz. 10.00 – Mistrzostwa Redy Szkół Podstawowych w Czwórboju Lekkoatletycznym – Igrzyska Dzieci –  Stadion MOSiR

12-14.04(Czwartek/Piątek/Sobota)– XXII Mistrzostwa Polski Pracowników Samorządowych w Piłce Siatkowej – Hale SP 4, SP 3, SP 2, PZS w Redzie

17.04 (Wtorek) godz. 10.00 –  Mistrzostwa Redy Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – MOSIR (Orlik)

27.04  (Piątek) godz. 10.00  –  Mistrzostwa Redy Szkół Podstawowych w Mini Piłce Nożnej – Igrzyska Dzieci – MOSiR (Orlik)

3.05 (Czwartek) godz. 15.00  –  Turniej Piłki Nożnej kat. OPEN – MOSiR (Orlik)

8.05 (Wtorek) godz. 10.00  –  Mistrzostwa Redy Szkół Podstawowych w Indywidualnej Lekkoatletyce – Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Stadion MOSiR

12-13.05 (Sobota/Niedziela) godz. 10.00  –  Grand Prix Wybrzeża w Tenisie Ziemnym – Korty MOSiR

26-27.05 (Sobota/Niedziela) godz. 10.00  –  XXII Amatorskie Tenisowe Mistrzostwa Polski Regionu Północnego – FAMILY CUP – Korty MOSiR

31.05 (Czwartek) godz. 9.00  –  Spartakiada Przedszkolaków z okazji Dnia Dziecka – MOSiR (Orlik)

7.04 – 9.06 (Soboty) godz. 15.00  – 21.00 – Powiatowa Liga Piłki Nożnej – MOSiR (Orlik)

15.05 – 15.09 – Redzka Liga Tenisa Ziemnego – MOSiR Korty