Home Sport Mistrzostwa Polski Pracowników Samorządowych w Piłce Siatkowej

Mistrzostwa Polski Pracowników Samorządowych w Piłce Siatkowej

 

Regulamin :

Regulamin XXVI MPPSwPS 11-14.04.2024

 

Formularz-Mistrzostwa 

KLASYFIKACJA GENERALNA 2023

Finał A

Starostwo Powiatowe Starogard Gdański – Starostwo Powiatowe Człuchów

2 – 0

(21: 16; 21:13)

  1. Starostwo Powiatowe Starogard Gdański
  2. Starostwo Powiatowe Człuchów
  3. Urząd Miasta Bielsk Podlaski
  4. Urząd Miasta Reda

Finał B

Urząd Gminy Starogard Gdański – Urząd Gminy Lubicz

2 – 0

(21:7; 21:8)

  1. Urząd Gminy Starogard Gdański
  2. Urząd Gminy Lubicz
  3. Starostwo Powiatowe Puławy
  4. Urząd Miasta Milicz
  5. Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko – Pomorskiego
  6. Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
  7. Urząd Miasta Płock
  8. Urząd Miasta Wejherowo
  9. Starostwo Powiatu Wejherowskiego
  10. Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego
  11. Urząd Miasta Tychy

Kategoria 45 +

  1. Urząd Gminy Stare Pole
  2. Urząd Gminy Goleniów
  3. Urząd Gminy Choczewo
  4. Starostwo Powiatowe Żywiec
  5. Urząd Gminy Dąbrówno

Kategoria 50 +

  1. Starostwo Powiatowe Człuchów
  2. Urząd Gminy Choczewo
  3. Urząd Miasta Zabrze
  4. Urząd Gminy Goleniów
  5. Urząd Miasta Reda

Zwycięzca Superpucharu

Urząd Gminy Stare Pole 45 + – Starostwo Powiatowe Człuchów 50 +

2  -0

 (21: 15;;21:10)

Zwycięzca Superpucharu : Urząd Gminy Stare Pole.

Nagrody i wyróżnienia

Najlepsza Siatkarka Finału A – Ewa Kucharska (Urząd Miasta Bielsk Podlaski)

Najlepsza Siatkarka Finału B –  Ilona Czosnyka (Starostwo Powiatowe Puławy)

Najlepszy Siatkarz Finału A Grzegorz Surtel (Starostwo Powiatowe Starogard Gdański)

Najlepszy Siatkarz Finału B – Piotr Sawicki (Urząd Gminy Starogard gdański)

Najlepsza Siatkarka 45 + – Aleksandra Pazderska (Urząd Gminy Goleniów)

Najlepszy Siatkarz 45 + – Zbigniew Kowalski (Urząd Gminy Stare Pole)

Najlepsza Siatkarka 50 +  – Natalia Raca (Starostwo Powiatowe Człuchów)

Najlepszy Siatkarz  50 + – Marek Świątek (Urząd Gminy Choczewo)

Miss Mistrzostw – Katarzyna Antochów (Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego )

Mister Mistrzostw – Marek Wasilewski (Urząd Marszałkowski Województwa kujawsko Pomorskiego)

Najstarszy Zawodnik – Romuald Rymaszewski( (Urząd Miasta Zabrze)

Najstarsza Zawodniczka – Alicja Jaskulska (Urząd Gminy Choczewo)

Najambitniejsza Zawodniczka – Barbara Cieślak  (Urząd Gminy Dąbrówno)

Nagroda Fair Play – Urząd Miasta Wejherowo

Najsympatyczniejszy Zespół – Urząd Miasta Tychy

Najlepiej dopingujący Zespół –  Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego

Promocja Mistrzostw i swojego Regionu – Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA