Home Sport Mistrzostwa Polski Pracowników Samorządowych w Piłce Siatkowej

Mistrzostwa Polski Pracowników Samorządowych w Piłce Siatkowej

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Redzie ,ma przyjemność zaprosić do uczestnictwa  w  XXIII Mistrzostwach  Polski Pracowników Samorządowych w Piłce Siatkowej ,które odbędą się w dniach

25-28.04.2019r. w Redzie.

W programie MISTRZOSTW  zwiedzanie unikatowego Aquaparku w Redzie  ze zjeżdżalnią z rekinami.  Emocji na pewno WAM nie zabraknie………..

W załączniku regulamin mistrzostw.

Dyrektor MOSiR REDA

Jerzy Conradi

 

Regulamin XXIII Mistrzostw Samorzadowych w Piłce Siatkowej 2019 Regulamin

Formularz Zgłoszeniowy – Mistrzostwa Polski Pracowników Samorządowych w Piłce Siatkowej 2019

Wkładka

 

KATEGORIA OPEN (MIEJSCA)

FINAŁ A

1.STAROSTWO POWIATOWE CZŁUCHÓW I

2.URZĄD GMINY STARE POLE

3.URZĄD MIASTA MILICZ

4.URZĄD MIASTA BIELSK PODLASKI

5.STAROSTWO POWIATOWE STAROGARD GDAŃSKI

6.URZĄD GMINY NOWA WIEŚ LĘBORSKA

7.STAROSTWO POWIATOWE NYSA

8.URZĄD GMINY LUZINO

 

 

 

 

FINAŁ B  MIEJSCA 

1.URZĄD MIASTA OSTROŁĘKA 

2.URZĄD GMINY CHOCZEWO

3.URZĄD MIASTA GLIWICE I

4.URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIEGO TORUŃ

5.URZĄD MIASTA BYDGOSZCZ 

6.MAZOWIECKA JEDNOSTKA WDRAŻANIA PROJEKTÓW UNIJNYCH WARSZAWA 

7.URZĄD MIASTA PŁOCK

8.URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJ.MAŁOPOLSKIEGO-KRAKÓW

 

 

KATEGORIA 45 +(MIEJSCA)

1.URZĄD MIASTA GLIWICE II

2.STAROSTWO POWIATOWE CZŁUCHÓW

3.URZĄD GMINY GOLENIÓW

4.STAROSTWO POWIATOWE ŻYWIEC II

5.URZĄD GMINY CHOCZEWO II

KATEGORIA 50 + (MIEJSCA )

 

 1.URZĄD MIASTA GLIWICE III

2.URZĄD MIASTA ZABRZE II

3.URZĄD GMINY CHOCZEWO II

4.URZĄD MIASTA CZĘSTOCHOWA III

Ad.2

NAGRODY

Najlepsza siatkarka :

MARCELINA KRUKOWSKA               U.M.MILICZ

Najlepszy siatkarz OPEN:

ARKADIUSZ DZIĘGIELEWSKI     ST.POW.CZŁUCHÓW I

Najlepszy siatkarz 45+:

ARKADIUSZ ŚWIERCZYŃSKI             U.G.GOLENIÓW

Najlepszy siatkarz 50+:

TOMASZ NOWAK                        U.M.CZĘSTOCHOWA III

Najlepszy siatkarz OPEN  Finału B:

ANDRZEJ KUBEŁ                               U.M. OSTROŁĘKA

Najambitniejsza zawodniczka :

IZABELA SMARZYŃSKA                 U.G.CHOCZEWO III

 

Najstarsza zawodniczka:

MAŁGORZATA ŁABIŃSKA                       U.M.PŁOCK

Najstarszy zawodnik :

JANUSZ ADAM SIEJKO (1950r)               U.M.GLIWICE III

Najmłodsza siatkarka:

JUSTYNA KOWALCZYK (1996r )         U.M. OSTROŁĘKA

Miss  Mistrzostw:

WIOLETTA KRZECZEK

URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWODZTWA MAŁOPOLSKIEGO KRAKÓW

Mister Mistrzostw:

BARTOSZ WĘGRZYN                   ST.POW.CZŁUCHÓW II

 

WYRÓŻNIENIA

Fair Play:

URZĄD MIASTA PŁOCK

 

Za promocję mistrzostw i swojego Miasta/Gminy/Powiatu/Województwa:

MAZOWIECKA JEDNOSTKA WDRAŻANIA PROGRAMÓW UNIJNYCH WARSZAWA

 

 

Najsympatyczniejszy zespół:

URZĄD GMINY NOWA WIEŚ LĘBORSKA

 

Najlepiej dopingująca drużyna :

URZĄD MIASTA BYDGOSZCZ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA