Home Aktualności XXII TENISOWE MISTRZOSTWA POLSKI W RODZINNYCH DEBLACH I MIKSTACH FAMILY CUP 2018

XXII TENISOWE MISTRZOSTWA POLSKI W RODZINNYCH DEBLACH I MIKSTACH FAMILY CUP 2018

1

W dniach 25-26.08.2018r. odbyły się XXII TENISOWE MISTRZOSTWA POLSKI W RODZINNYCH DEBLACH I MIKSTACH FAMILY CUP 2018 .Miasto Reda ponownie była gospodarzem tej imprezy,a mecze były rozgrywane na kortach redzkiego MOSiR-u.Poziom jak przystało na range był mistrzowski.Pogoda dopisywała uczestnikom oraz szeroko zgromadzonej publiczności.Oficjalne rozpoczęcie Turnieju FAMILY CUP 2018 odbyło się w Hotelu Wieniawa.  Otwarcia dokonał Burmistrz miasta Reda Krzysztof Krzemiński i Dyrektor MOSiR-u Reda Jerzy Conradi. Dla wszystkich zawodników były przygotowane  nagrody i upominki od sponsorów.Najlepsze pary otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy.W zmaganiach brały pary z Warszawy,Bydgoszczy,Kwidzyna,Gdyni,Wejherowa i Redy.

Zapraszamy wszystkich serdecznie za rok.

Poniżej przedstawiam wyniki oraz galerie zdjęć

Finały XXII Amatorskich Tenisowych Mistrzostw Polski

w Rodzinnych Deblach i Mikstach

FAMILY CUP 2018 – REDA

Mikst 

Ćwierćfinały :

  1. a) Kandel Wojciech, Śledź Dorota – Marczuk Ewa, Marczuk Ryszard     2:0 (6/4,6/4)
  2. b) Bauć Janusz,Bauć Anna- Szopa A., Elwart Zbigniew    2 : 0 (6/3,6/3)
  3. c) Nosko Agata, Strzelecki Jędrzej – Armknecht Andrzej , Armknecht Iwona      2:0 (6/2,6/3)
  4. d) Bogucka Marta, Bogucki Tomasz. – Conradi Jerzy, Conradi Sandra    2:0 (6:2,6/2)

Półfinały

                    A. Bauć Janusz,Bauć Anna – Kandel Wojciech. Śledź Dorota   2:0   (6/4,6/4)

                    B.Nosko Agata,Strzelecki Jędrzej – Bogucki Tomasz ,Bogucka Marta 0:2   (3/6,3/6)

Finał :

Bauć Janusz, Bauć Anna – Bogucki Tomasz,Bogucka Marta  2:0  (6/2,6/4)

Mecz o 3 miejsce :

Nosko Agata,  Strzelecki Jędrzej– Kandel Wojciech, Śledź Dorota   0:2  (W.O.)

 

 

Debel Męski :

Półfinały :

     A.  Strzelecki Jedrzej,Wróbel Wojciech– Bauć Marek,Bauć Janusz    2:0  (7:5,7:5)

     B.   Kenner Aleksander, Kenner Marcin – Trojan Rafał,Trojan Marek  0:2 (4:6,2/6)

Finał :

Trojan Rafał,Trojan Marek– Strzelecki Jędrzej ,Wróbel Wojciech   1:2  (6/3,4/6,3:10)

 

Mecz o 3 miejsce :

Kenner Aleksander, Kenner Marcin – Bauć Marek,Bauć Janusz     0:2    (2/6,5/7)

 

 

Debel Żeński :

  1. Szopa Alicja,Kos Gabriela
  2. Armknecht Małgorzata, Armknecht Iwona
  3. Specht Julita, Kleppin Maciej

 

 

 

 

Debel  Męski

Gr. A

Trojan R.

Trojan M.

Topolewski K.

Topolewski R.

 

Paczkowski M.

Paczkowski J.

SetyMiejsce

Trojan R.

Trojan M.

X2: 0 (6/2, 6/2))2:0 (6/2,6/3)4:0I

Topolewski K.

Topolewski R.

0:2 (2/6,2/6)X1:2

(7/6,6/4, 5/10)

1:4

III

Paczkowski M.

Paczkowski J.

0:2 (2/6,3/6)2:1 (6/7,6/4,10/5)X2:3

II

 

Debel Męski Grupa BStrzelecki J.

Wróbel W.

Kenner A.

Kenner M.

Bogucki  T.

Bogucki S.

Pienczke A.

Pienczke A.

SetyMiejsce

Strzelecki J.

Wróbel W.

X2:0 (6/2,6/3)2:0

(6/2,6/3)

2:0

(6/2,6/2)

6:0

I

Kenner A.

Kenner M.

0:2

(2/6,3/6)

X2:1

(3/6,6/3,10/6)

2:0

(7/5,6/4)

4:3

II

Bogucki  T.

Bogucki S.

0:2 (2/6,3/6)1:2

(6/3,3/6,6/10

X2:0

(6/3,6/3)

3:4

III

Pienczke A.

Pienczke A.

0:2

(2/6,2/6)

0:2

(5/7,4/6)

0:2

(3/6,3/6)

X0:6

IV

 

Debel  Męski

Gr. C

Paczkowski M.

Elwart Z.

Bauć  M.

Bauć A.

Tamas A.

Drosakis B.

SetyMiejsce

Paczkowski M.

Elwart Z.

X0:2

(2/6,3/6)

1:2

(6/3,3/6,8/10)

1:4III

Bauć  M.

Bauć A.

2:0

(6/2,6/3)

X2:0

(6/2,6/3)

4:0

I

Tamas A.

Drosakis B.

2:1 (3/6,6/3,10/8)0:2

(2/6,3/6)

X3:2

II

 

 

 

Mikst

Grupa  A

Conradi J.

Conradi S.

Bauć M.

Bauć E.

Kondel  D.

Śledż W.

SetyMiejsce

Conradi J.

Conradi S.

X2:0

(6/4,7/6)

0:2

(3/6,2/6)

2:2II

Bauć M.

Bauć E.

0:2

(4/6,6/7)

X0:2

(5/7,2/6)

0:4

III

Kondel  D.

Śledż W.

2:0

(6/3,6/2)

2:0

(7/5,6/2)

X4:0

I

 

Mikst

Grupa  B

Armknecht I.

Armknecht A.

Kohnke P.

Kohnke A.

Bauć J.

Bauć A.

SetyMiejsce

Armknecht I.

Armknecht A.

X2:0

(6/4,7/5)

0:2

(2/6,2/6)

2:2II

Kohnke P.

Kohnke A.

0:2

(4/6,5/7)

X0:2

(2/6,3/6)

0:4III

Bauć J.

Bauć A.

2:0

(6/2,6/2)

2:0

(6/2,6/3)

X4:0

I

 

Mikst

Grupa  C

Nosko A.

Strzelecki J.

Szopa A.

Elwart Z.

Szpak W.

Szpak O.

SetyMiejsce

Nosko A.

Strzelecki J.

X2:0

(6/2,6/3)

2:0

(6/2,6/2)

4:0I

Szopa A.

Elwart Z.

0:2

(2/6,3/6)

X2:0

(6/2,6/2)

2:2

II

Szpak W.

Szpak O.

0:2

(2/6,2/6)

0:2

(2/6,2/6)

X0:4

III

 

 

Mikst Grupa DBogucka M. Bogucki T.Dziubek H. Dziubek A.Marczuk E. Marczuk R.Tomasik L.

Tomasik K.

SetyMiejsce
Bogucka M. Bogucki T.X2:0

(6/2,6/2)

2:0

(6/2,6/2)

2:0

(6/2,6/4)

6:0

I

Dziubek H. Dziubek A.0:2

(2/6,2/6)

X0:2

(3/6,4/6)

1:2

(6/4,2/6, 5/10)

1:6IV

Marczuk E. Marczuk R.

0:2 (2/6,2/6)2:0

(6/3,6/4)

X2:0

(6/3,6/4)

4:2

II

Tomasik L.

Tomasik K.

0:2 (2/6,4/6)2:1 (4/6,6/2,10/5)0:2

(4/6,3/6)

X2:5

III

 

 

 

 

Debel ŻeńskiSzopa A.

Kos G.

Armknecht I.

Armknecht M.

Specht J.

Kleppin M.

SetyMiejsce

Szopa A.

Kos G.

X2:0

(6/2,6/3)

2:0

(6/2,6/2)

4:0

I

Armknecht I.

Armknecht M.

0:2

(2/6,3/6)

X2:0

(6/2,6/3)

2:2II
Specht J.

Kleppin M.

0:2

(2/6,2/6)

0:2

(2/6,3/6)

X0:2

III

Zdj

Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej  Aktualności
 

Zobacz też

III Edycja Zimowego Grand Prix Redy na 5 km

Za nami 1. etap Zimowego Grand Prix Redy! Uczestników, wbrew nazwie cyklu, przywitała nas …