Home Aktualności Turniej Tenisa Ziemnego na obiekcie MOSiR Reda

Turniej Tenisa Ziemnego na obiekcie MOSiR Reda

0

Na kortach ziemnych w Redzie odbył się wakacyjnych turniej tenisowy w grze pojedynczej mężczyzn oraz grze mieszanej.

Turniej odbył się z przygodami,bowiem był zaplanowany na 15.08(środa),niestety połowie gier został przeniesiony z powodu deszczu.Turniej przeniesiono  na 18.08(sobota).

TURNIEJ SINGLOWY

Do turnieju zgłosiło się ośmioro mężczyzn z Redy i Rumi,których podzielono na dwie grupy.W danej grupie gracze grali ”każdy z każdym”po jednym secie.Gracze,którzy zajęli pierwsze miejsce w grupie grali finał,a zawodnicy zajmujące drugie miejsce grali o trzecie miejsce.

FINAŁ

Topolewski Kamil(Rumia)-Marczuk Ryszard(Rumia)

6:1,7:5

MECZ O 3 MIEJSCE

Abramowicz Wacław(Reda)-Topolewski Radek(Rumia)

6:3,6:4

GRA MIESZANA

W grze mieszanej wystąpiło 5 par,Grano systemem ”kazdy z każdym” po jednym secie.Niespodzianką było uczestnictwo trenera A.Degórskiego po pauzie rocznej spowodowanej kontuzją prawego barku,po operacji i rocznej rehabilitacji wrócił do gry.Z panią Iwoną Abramowicz zajął trzecie miejsce .Brawo!

Poniżej klasyfikacja końcowa:

1. Kulawczuk Iwona(Gdynia),Kościuk Krzysztof(Reda)

2.Łukasiewicz Wanda i Adam(Rumia)

3.Abramowicz Iwona(Reda),Degórski Andrzej(Reda)

Komunikat:

Sympatyków tenisa ziemnego informujemy i zapraszamy na:

Family Cup-Mistrzostwa Polski w Rodzinnych Deblach i Mikstach     25.08 i 26.08 godzina 10:00