Home Aktualności Turniej Tenisa 21 i 22 sierpnia 2021r.

Turniej Tenisa 21 i 22 sierpnia 2021r.

0

W dniach 21-22 sierpnia 2021 na Redzkich kortach tenisowych rozgrywany był wakacyjny turniej deblowy w kategoriach : mikst kobiet i mężczyzn. Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Redzie wraz z ABC Tenis. Od rana panował niecodzienny ruch.

W turniejowe szranki stanęło 14 par reprezentujących miasta : Gdańsk, Gdynia, Rumia ,Reda, Wejherowo, Pętkowice. W mikście wygrała para małżeńska Joanna i Sławomir Bielscy (Rumia), Drugie miejsce zajęli Iwona Szeleżyńska (Rumia) i Piotr Walkusz (Wejherowo).

Natomiast w deblu kobiecym triumfowała para Anna Gawin (Gdańsk) Izabela Sokołowska (Gdynia), drugie miejsce zajęły Panie Kornelia Kasperek(Gdynia) i Anna Szewska (Gdynia).

W deblu męskim pierwsze miejsce zajęła para Wiktor i Sławomir Bielscy (Rumia), druga pozycja należała do Kamila Gross (Reda) i Piotra Kasperek (Gdynia).

Zawodnicy zostali uhonorowani pamiątkowymi medalami oraz nagrodami rzeczowymi.

Zapraszamy na kolejny trzeci turniej deblowy, który przewidujemy pod koniec września.

Poniżej kilka zdjęć  z dnia zawodów. Autorem zdjęć jest Pan Michał Kaczmarek.