Turniej Piłki Nożnej z okazji Ferii Zimowych 24.02.2019r.

Wiosenna aura, słońce, piłka i wiele bramek. Właśnie tak było podczas turnieju piłki nożnej  kategorii OPEN z okazji Ferii Zimowych zorganizowanym dnia 24.02.2019 r. Zawody odbywały się od godziny 14.00 na sztucznym boisku Orlik2012, a ich organizatorem był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Redzie . Do turnieju zgłosiło się 8 zespołów, które rozgrywały swoje mecze w dwóch grupach po 4 drużyny. Dalsza faza turnieju to  rywalizacja w półfinałach i mecze o miejsca. Najlepszym zespołem został ?Dan-Bud CELTIC?? wygrywając w wielkim finale z zespołem ??BezNazwy? 1-0. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Przemysław Łaga ?Dan-Bud CELTIC??.  Puchary, medale, nagrody rzeczowe i vouchery do restauracji Dobra Strefa, które trafiły w ręce najlepszych zespołów zostały ufundowane przez MOSiR Reda. Poniżej prezentujemy klasyfikację końcową, zwycięski skład, harmonogram turnieju oraz zdjęcia wykonane przez Pana Michała Kozub.

Skład Dan Bud CELTIC : Marcin Ribakowski, Andrzej Siedlecki, Paweł Długowolski, Mateusz Chmura, Mateusz Białk, Mateusz Paszkowski, Przemysław Łaga, Daniel Szotrowski.