Home Aktualności Roczek Przedszkolaków UKS Jedynka Reda

Roczek Przedszkolaków UKS Jedynka Reda

0

Roczek UKS Jedyneczki

W 2015 roku rozpoczął się pilotażowy program UKS Jedynki Reda, gdzie została stworzona grupa przedszkolaków w wieku 3-5 lat – UKS Jedyneczka Reda. Zajęcia różnią się od standardowych treningów piłkarskich, w których udział w nich biorą również rodzice. Zaangażowanie trenerów w projekt jest ogromne, poprzez formę gier i zabaw ruchowych sprawiają, że dzieci z uśmiechem na twarzy wykonują różne ćwiczenia ogólnorozwojowe oraz techniczne.

Rok później, 10 kwietnia w hali ZS1 odbył się ROCZEK UKS Jedyneczki, podczas którego trenerzy przygotowali dla swoich podopiecznych mnóstwo atrakcji. Dmuchane zamki, ogromne bańki mydlane, malowanie buziek oraz jak na klub sportowy przystało, nie zabrakło zmagań sportowych.  Są urodziny, są niespodzianki! Jedną z nich był gość specjalny Michał Nalepa – wychowanek UKS Jedynki Reda, a obecnie piłkarz ARKI GDYNIA, który jak sam mówi ma miłe wspomnienia związane z wieloletnią grą w UKS’ie. Kolejną był ogromny tort, który ze smakiem został spałaszowany przez malutkie JEDYNECZKI. Zwieńczeniem imprezy było wspólne wyjście na pyszny deser lodowy. Pierwsze urodziny z pewnością na długo pozostaną w naszej pamięci.

Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom, a było nas około 100 osób. Osobne słowa podziękowań dla Pani Katarzyny Przybysz za ogrom włożonej pracy w przygotowaniu imprezy.

Wszystkich rodziców, którzy chcieliby wraz ze swoimi pociechami dołączyć do grupy przedszkolaków Jedyneczki zapraszamy na zajęcia sportowe, które cyklicznie odbywają się dwa razy w tygodniu. Wszelkich informacji udzieli koordynator projektu – trener Arkadiusz Janor pod numerem telefonu 600-239-928.

BIULETYN

Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej  Aktualności
 

Zobacz też

Mini Piłka Ręczna – Igrzyska Dzieci 21.01.2019r.

Dnia 21.01.2019r.  o godzinie 10.00 w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Redzie odbyły si…