Home Aktualności Podsumowanie Wakacyjnej Talentiady.

Podsumowanie Wakacyjnej Talentiady.

0

Dnia 26.08.2021 o godzinie 18.00 zakończyliśmy rozgrywki Talentiady. Był to dzień podsumowania i nagrodzenia młodych adeptów piłki nożnej, którzy przez 7 czwartków uczęszczali na sportową i zdrową rywalizację.  Organizatorem oraz sponsorem zawodów był Urząd Miasta Reda oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Redzie. Każdy z zawodników został uhonorowany pamiątkowym medalem, szczęśliwcy wylosowali  gadżety sportowe a najlepszych trzech zawodników z całej serii gier otrzymało puchary oraz piłki. Warto podkreślić , że od samego początku na czele stawki uplasował się Wiktor Komorowski, który nie oddał pierwszej pozycji do samego końca rywalizacji i łącznie zdobył 427 punktów. Poniżej prezentujemy punkty zdobyte przez wszystkich uczestników we wszystkich dniach turniejowych oraz najlepiej punktującą trójkę Talentiady, a także zdjęcia z ostatniego dnia rozgrywek.

Od lewej Kacper Kowalski, Wojciech Komorowski (brat Wiktora) , Jakub Dylak.