Home Aktualności Podsumowanie Pierwszego tygodnia Ferii na Sportowo 2020

Podsumowanie Pierwszego tygodnia Ferii na Sportowo 2020

0

I tydzień ferii 2020

Minął pierwszy tydzień ferii. W tym czasie pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Redzie prowadzili różnego rodzaju zajęcia. Były to między innymi sportowe dni w twojej szkole. Dzieci miały możliwość spędzenia czasu w sportowej atmosferze uczestnicząc w  wyścigach, torach przeszkód oraz różnych grach zespołowych. Zajęcia te odbywały się od poniedziałku do piątku  w godzinach 10.00-12.30. Odbył się również turniej w piłkę siatkową (szczegóły poniżej). Dla dzieci przygotowane były też treningi fitness, które odbywały się na sali widowiskowo-kulturowej. Na zakończenie pierwszego tygodnia na stadionie odbyły się Biegi Malucha. Dzieci rywalizowały na trzech dystansach 400, 800 i 1200 metrów. Ciężko mówić tu o rywalizacji kiedy na każdego uczestnika czekał medal i nagroda rzeczowa. Każdy z uczestników biorących udział w zajęciach otrzymał sportowy gadżet ufundowany przez  MOSiR Reda. Oprócz tych wydarzeń na mieszkańców czekała też szeroka gama bezpłatnych zajęć, które prowadzone są cyklicznie. Ich dokładny harmonogram i rozpiska znajduje się na stronie internetowej www.mosir.reda.pl. Przed nami drugi tydzień ferii, w którym również będzie się ciekawie działo, dlatego warto zapoznać się z naszą ofertą na drugą część ferii.


Zapraszamy na turnieje Piłki Nożnej ,które odbędą się w Sobotę ( 25.01) -dla dzieci ,a w Niedziele (26.01) zapraszamy wszystkich do spróbowania swoich sił w kategorii-open

Turniej Piłki Siatkowej

Dnia 17.01.2020r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Redzie rozegrano turniej piłki siatkowej w ramach ferii zimowych. Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Redzie. Na najlepsze 3 zespoły czekały puchary oraz medale. Do rozgrywek zgłosiło się 7 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Najlepsze dwie drużyny spośród grup awansowały do półfinałów.  Następnie rozegrano finał oraz mecz o 3 miejsce. Poniżej prezentujemy wyniki wszystkich spotkań oraz skład drużyny zwycięskiej i zdjęcia z turnieju.

Skład zwycięzców

Bafana Bafana : Mateusz Barra, Paweł Białk, Krzysztof Marzejon, Karol Kulas, Przemysław Rumkowski, Dawid Rybandt

Finał :

Bafana Bafana – Jak to fejn se skłodo 2-0 (21: 19;21:13)

Mecz o 3 miejsce :

Aktywne Kosakowo – Matrix 2-0 (21:17;21:16)

Półfinały :

Bafana Bafana – Matrix  2-0 (21:10;21:10)

Jak to fejn se skłodo – Aktywne Kosakowo 2-0 (21:18;21:16)

Faza grupowa :

Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej  Aktualności
 

Zobacz też

Korzystanie z obiektów MOSiR Reda od 4.05.2020 r.

ZASADY DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW MOSIR REDA Od 4 maja 2020 r. do odwołania z obiekt…