Home Aktualności PODSUMOWANIE II ZIMOWEGO GRAND PRIX REDY

PODSUMOWANIE II ZIMOWEGO GRAND PRIX REDY

0

Kolejna  edycja Zimowego Grand Prix o puchar Burmistrza Miasta Redy Pana Krzysztofa Krzemińskiego stała się już historią. Dnia 10.12. 2017 r. o godzinie 12.00 odbył się ostatni z 3 etapów II ZGP na dystansie 5 km. Start i meta były zlokalizowane na obiekcie Redzkiego MOSiR-u. Na starcie stanęło 346 biegaczy. Warto wspomnieć, że 1 oraz 2 etap odbywały się w lesie, natomiast 3 etap przeprowadzony został ulicami naszego miasta. Łączna liczba uczestników we wszystkich etapach wyniosła około 1000 biegaczy. Nagrody zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe Wejherowie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Redzie. Organizatorami biegu byli RUNEDA oraz MOSiR Reda. Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękujemy za uczestnictwo i już teraz zapraszamy na III ZGP w przyszłym roku, a także na inne imprezy organizowane przez nasz ośrodek.

Poniżej prezentujemy klasyfikację generalną zawodników startujących w II ZGP. Klasyfikacja podzielona została na 5 kategorii męskich oraz żeńskich : OPEN; 0-29; 30-39; 40-49; 50 i więcej.

Tutaj znajdziecie Państwo link odnoszący się do wczorajszych wyników oraz  klasyfikacji generalnej ze wszystkich 3 etapów II Zimowego Grand Prix Redy: