Home Aktualności Piłka Ręczna – Igrzyska Młodzieży Szkolnej 5.02.2019r.

Piłka Ręczna – Igrzyska Młodzieży Szkolnej 5.02.2019r.

0

Dnia 5.02.2019r. o godzinie 10.00 w hali sportowej szkoły podstawowej nr 4 w Redzie odbyły się Mistrzostwa Redy w Piłce Ręcznej chłopców i dziewcząt w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Organizatorem zawodów był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Redzie, który ufundował  puchary oraz pamiątkowe medale. W kategorii chłopców najlepsi okazali się chłopcy z SP3, którzy po zaciętej walce o pierwsze miejsce okazali się lepsi o 1 punkt od drużyny SP4. Wśród dziewcząt natomiast pierwsze miejsce po pewnym zwycięstwie zajęły uczennice z SP4. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia na etapie powiatowym.

Wynik Chłopców:

SP 3   17 – 3   SP 2

SP 2   6 – 10   SP 4

SP 3   6 – 5   SP 4

1msc Szkoła Podstawowa nr 3

2msc Szkoła Podstawowa nr 4

3msc Szkoła Podstawowa nr 2

Wyniki Dziewcząt :

SP 2   4 – 14   SP 4

1msc Szkoła Podstawowa nr 4

2msc Szkoła Podstawowa nr 2

Składy zespołów, które będą reprezentowały nasze miasto na zawodach powiatowych :

Chłopcy :

Opiekun : Tomasz Grodzicki

Skład SP3 – Dawid Bank, Konrad Czesak, Kamil Dziecielski, Tomasz Głodowski, Szymon Gruchała, Dawid Klebba, Bartosz Mak, Szymon Mera, Jakub Sugiera, Jacek Szreder, Mateusz Wicki, Damian Wręczycki, Michał Żygo.

Dziewczęta :

Opiekun : Ilona Myszk

Skład SP3 – Emilia Formella, Julia Górniak, Amelia Herrmann, Wiktoria Kadecka, Natalia Molenda, Wiktoria Ostrowicka, Marcelina Richert, Jessika Szwertfeger, Maja Szymichowska, Daria Teska, Zuzanna Żylla, Zuzanna Klawikowska.

Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej  Aktualności
 

Zobacz też

Zapraszamy do udziału w XXVII Finałach  Amatorskich Tenisowych Mistrzostw Polski w Rodzinnych Deblach i Mikstach FAMILY CUP

Starosta Wejherowski Gabriela Lisius,Burmistrz Miasta Redy Krzysztof Krzemiński i Dyrektor…