Home Aktualności Redzka Liga Siatkówki 2019/2020 – Podsumowanie sezonu i Turniej zakończeniowy.

Redzka Liga Siatkówki 2019/2020 – Podsumowanie sezonu i Turniej zakończeniowy.

0

Dnia 17.10.2020r. od godziny 17.00 w Szkole Podstawowej nr 4 w Redzie odbywał się turniej zakończeniowy Redzkiej Ligi Siatkówki oraz Podsumowanie sezonu 2019/2020r. Organizatorem Ligi był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Redzie. Pomimo długiej przerwy w rozgrywkach udało nam się dokończyć zmagania i przeprowadzić turniej zgodnie z wytycznymi sanitarnymi.

Podsumowanie sezonu 2019/2020r

Najlepszym zespołem Redzkiej Ligi Siatkówki w sezonie 2019/2020 została drużyna „Jak to fejn se skłodo”. Drużyna podczas sezonu występowała w składzie :  Weronika Wieżel – Bisewska, Mateusz Wieżel, Paweł Pallach, Paweł Koss, Bartłomiej Pieper, Piotr Zinkel, Mateusz Ulenberg, Dawid Gosz, Robert Skwiercz.

Drugie miejsce w lidze zajął zespół Śledzi, który zdobył o 2 punkty  mniej od zwycięzców. Na 3 pozycji uplasowała się drużyna Bafana Bafana z liczbą 109 punktów.

 

Najlepsze 3 zespoły zostały udekorowane pamiątkowymi medalami oraz pucharami. Wybrano także 6 najlepszych zawodników Ligi oraz drużynę Fair Play, nagrody ufundowała Gmina Miasta Reda.

Od lewej  drużyny : Śledzie, Jak to fejn se skłodo oraz Bafana Bafana.

Fair plai oraz Najlepsza 6 ligi :

Od lewej : Fair Play – zespół UKS 1 Reda

Najlepsza 6 Ligi : Jakub Stachowski (Matrix), Aneta Bonk (Bafana Bafana), Adam Fedde (Sreet Team), Rafał Grzenkowicz (Śledzie), Adam Czarnecki (Aktywne Kosakowo), Robert Skwiercz (Jak to fejn se skłodo)

Turniej zakończeniowy 17.10.2020r.

Był to ostatni turniej wliczany do klasyfikacji generalnej naszej ligi. W rozgrywkach wzięło udział 7 drużyn, które rozegrały spotkania w 2 grupach. Następnie przeszliśmy do rywalizacji w fazie półfinałowej oraz meczów o  1 i 3 miejsce w turnieju. Poniżej znajdują się wyniki z przebiegu rozgrywek.

Finał :

Śledzie – Jak to fejn se skłodo

2 : 0 (21/9,21/10)

Mecz o 3 miejsce :

Bafana Bafana   2 : 0  Aktywne Kosakowo

Półfinały :

Jak to fejn se skłodo   2 : 0   Bafana Bafana

Śledzie   2 : 0   Aktywne Kosakowo

Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej  Aktualności
 

Zobacz też

Oferta pracy na stanowisko sprzątaczki.

 OGŁOSZENIE Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Redzie poszukuje osoby na sta…