Home Relacje Winter Soccer – Turniej kategorii OPEN

Winter Soccer – Turniej kategorii OPEN

0

W niedzielę 22.01.2017r. na kompleksie Orlik 2012 odbył się turniej piłki nożnej kategorii OPEN. Do zawodów zgłosiło się 6 drużyn, które rywalizowały systemem „każdy z każdym”. Czas trwania meczu 13 min.

W zawodach udział wzięło bardzo dużo osób, które na co dzień związane są z redzkim sportem. Drużyna Rzemieślnik, którą reprezentowali byli zawodnicy pierwszego klubu w naszym mieście m.in. Jerzy Stenka, Jerzy Grubba,Janusz Weserling, Marcin Ryband. Celtic  oraz The Bhoys to gracze występujący w A klasowym Celticu Reda oraz Błyskawicy Reda. FC Niedziela 9.00 to amatorzy piłki kopanej, którzy cyklicznie w każdą niedzielę spotykają się na redzkim Orliku. FC Reda to również grupa przyjaciół i znajomych, która reprezentuje nasze miasto w powiatowej lidze piłki nożnej w Wejherowie. Pasjonaci Sportu to koledzy z boiska, trenerzy  UKS Jedynka Reda oraz Sportowej Jedyneczki, też na co dzień związani z redzkim sportem.

Po 4 godzinnej rywalizacji podsumowano wyniki oraz wręczono pamiątkowe puchary, medale, piłki jak również vouchery do wykorzystania przez drużynę w restauracji „Dobra Strefa”

Wyniki:

1m Pasjonaci Sportu 11pkt

2m FC Reda 8pkt

3m Celtic Reda 8pkt

4m The Bhoys 7pkt

5m FC Niedziela 9.00 4pkt

6m Rzemieślnik Reda 1pkt

Skład zwycięzców: Piotr Baran,Patryk Dworniak,Michał Morgiel,Bartek Jantowski,Krzysztof Brodowski,Dawid Ruchniewicz,Arkadiusz Janor

Nagrody indywidualne:

Najlepszy bramkarz: Waldemar Lilla – FC Reda

Najlepszy zawodnik: Janusz Weserling – Rzemieślnik Reda

Najlepszy strzelec: Robert Kreft: The Bhoys

DSC00848

DSC00851

DSC00853

DSC00856

DSC00858

DSC00859

Załaduj więcej podobnych artykułów
Load More In Relacje
 

Zobacz też

Sebastian Wąsicki zwycięzcą 56 Biegu Westerplatte !!!

To już kolejny sportowy sukces biegacza z Redy. W minioną niedziele Sebastian po raz trzec…