Home Aktualności Wakacje na sportowo z MOSiR Reda – tydzień trzeci

Wakacje na sportowo z MOSiR Reda – tydzień trzeci

0

Trzeci tydzień wakacyjnych zmagań mimo wahań pogody również dopisał jeżeli chodzi o frekwencję uczestników. Cieszy fakt, iż pojawiło się kilka nowych drużyn i kilku nowych zawodników.

Turniej street soccera kategoria szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych

Wyniki:

Adidas – Zmarnowane Talenty 3:0 i 5:0

Islandia – AC Pajace 2:2 i  1:0

Zmarnowane Talenty – Islandia 1:0 i 1:0

Adidas – Islandia 1:0 i 5:0

Adidas – AC Pajace 3:0 i 2:0

Zmarnowane Talenty – AC Pajace 3;1 i 3:2

Tabela:

1m Adidas 18pkt

2m Zmarnowane Talenty 12pkt

3m Islandia 4pkt

4m AC Pajace 1pkt

Skład zwycięzców: Piotr Miotk, Szymon Hebel

Klasyfikacja generalna:

1m Adidas 18 pkt

2m Islandia 7 pkt

3m Zmarnowane Talenty 4pkt

3m Wielbłądy 3 pkt

4m Fc po Nalewce 2 pkt

5m-6m Polska 1pkt

AC Pajace 1pkt

Turniej siatkówki – szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne

Wyniki:

Nie mamy farta – CiD 2:0

Nie mamy farta – Śmielak 2:0

Śmielak – CiD 2:0

Tabela:

1m Nie mamy farta 4pkt

2m Śmielak 2pkt

3m CiD 0pkt

Skład zwycięzców: Piotr Miotk,Szymon Baran

Klasyfikacja generalna:

1m Nie mamy farta 18pkt

2m Śmielak 7pkt

3m Everybody 4pkt

4m CiD 3pkt

Turniej Piłki Nożnej kategoria 2002 i młodsi

Grupa

Mafia Betlejemska – Rak Team  0 – 13 ; 0 – 14

Rak Team – Smerfiki  4 -1 ; 2 – 2

Mafia Betlejemska – Smerfiki  0 – 17 ; 0 – 10

1m Rak Team 10 pkt

2m Smerfiki 7 pkt

3m Mafia Betlejemska 0 pkt

Skład zwycięzców : Wręczycki Damian, Skóra Kacper, Wicki Mateusz, Mera Szymon, Gruchała Szymon, Bralczyk Dawid, Michalski Dawid

Klasyfikacja generalna:

1m Rak Team 18 pkt

2m Smerfiki 12 pkt

3m Mafia Betlejemska 8 pkt

4m Rosja 3 pkt

Turniej piłki nożnej kategorii szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych

Grupa

Fc Trocki – The Bill  4-2 ;1-5

Łysy i spółka – Power 5-0 ; 1-0

Fc Trocki – Łysy i spółka 5:2 ; 3:3

The Bill  – Power 8:2 ; 6:1

The Bill –  Łysy i spółka 3:0 ; 2-4

Fc Trocki – Power 6-1 ; 5-1

1m Fc Trocki 13pkt   

2m The Bill 12pkt

3m Łysy i spółka 10pkt  

4m Power  0pkt

Skład zwycięzców : Gołuński Mateusz, Majchrzak Adam, Trocki Bartek, Trocki Kamil, Miotk Piotr, Jantowski Bartosz, Lisiecki Damian

Klasyfikacja generalna:

1m FC Trocki 14pkt

2m The Bill 13pkt

2m Łysy i spółka 11pkt

4m Grupa PZU 3pkt

5m Power 2pkt

Turniej street soccera dla dzieci ze szkół podstawowych

Grupa A:

1m Chorwacja 6pkt

2m Serdelka Team 3pkt

3m Reprezentacja Koksów 0pkt

Grupa B:

1m FC Danonki 4pkt

2m RP Robaki 4pkt

3m FC Domestos 0pkt

Półfinały:

Chorwacja – RP Robaki 4:3

Serdelka Team – FC Danonki 0:3

Mecz o III miejsce:

Serdelka Team – RP Robaki 0:0 k.1:0

Finał:

FC Danonki – Chorwacja 4;0

Skład zwycięzców: Dawid Bralczyk,Szymon Mera

Klasyfikacja generalna:

1m FC Danonki 15pkt

2m  Fc Actimelki 9pkt

3m Chorwacja 8pkt

4m Serdelka Team 5pkt

5m FC Kapsle 4pkt

6m-7m FC Czarni 3pkt

Reprezentacja Koksów 3pkt

8m-9m Ziętki.pl 2pkt

RP Robaki 2pkt

10m-12m FC Huawei 1pkt

Fc Gandalfy 1pkt

FC Domestos 1pkt

Turniej piłki nożnej kategoria 2004 i młodsi

Klasyfikacja generalna

1m Serdelki Team 9pkt

2m Atlas Grzyby 8pkt

3m Fc Smerfy 6pkt

4m Mafia Betlejemska 2pkt

Turniej piłki nożnej kategoria OPEN

Wyniki

La Magica – Rumia 0 : 6

La Magica – Dream Team 5 : 3

LaMagica – Fc Reda 3 : 1

Rumia – Dream Team 4 : 1

Rumia – Fc Reda 2 : 2

Dream Team – Fc Reda 0 : 3

1m Rumia 7 pkt

2m La Magica 6 pkt

3m Fc Reda 4 pkt

4m Dream Team 0 pkt

Klasyfikacja Generalna

1m Rumia 6pkt

2m La Magica 4pkt

3m Fc Reda 3pkt

4m Dream Team 2pkt

Skład zwycięzców : Miotk Piotr, Filipkowski Arkadiusz, Filipkowski Michał, Długowolski Paweł, Gleske Sebastian, Opielewicz Mateusz

Mini piłka ręczna (4-osobowa) kategoria szkoły podstawowe i gimnazjalne

Klasyfikacja generalna

1m Disco Robaczki 6pkt

Liga Streetballa kategoria OPEN

Klasyfikacja generalna

1m Tacy Chłopacy 6pkt

 

Załaduj więcej podobnych artykułów
Load More In Aktualności
 

Zobacz też

PODSUMOWANIE II ZIMOWEGO GRAND PRIX REDY

Kolejna  edycja Zimowego Grand Prix o puchar Burmistrza Miasta Redy Pana Krzysztofa Krzemi…