Home Aktualności Turnieje piłkarskie dla dzieci w miesiącu lutym.

Turnieje piłkarskie dla dzieci w miesiącu lutym.

0

W dniach 2-3.02.2019 r. oraz 23.02.2019 r.  w hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Redzie, dzięki uprzejmości Pani Dyrektor Iwony Nowickiej odbyły się turnieje Jedynka Cup dla dzieci z roczników 2011 i 2012.

I Turniej 2-3.02.2019

W turnieju rywalizowało 18 drużyn podzielonych na 3 grupy eliminacyjne. Po dniu eliminacji drużyny zmierzyły się kolejno w Ekstraklasie, Lidze Europejskiej i Lidze Mistrzów. Emocji nie brakowało w żadnym meczu a licznie zgromadzeni kibice mogli oklaskiwać wspaniałe akcje i bramki małych zawodników. Dodatkową atrakcją był mecz Złotej 5 Turnieju z najlepszą drużyną turnieju „AP Karol Piątek”. W turnieju wystąpiły drużyny m.in: Arki Gdynia, Błękitni Wejherowo, AP Karol Piątek, Salos Rumia, AP Gdańsk, Olimpia Osowa, Sztorm Kosakowo. Nasze miasto reprezentowały 4 drużyny:

UKS 1 Reda Czarni: M. Szczepaniak, J. Wargowski, P. Wrzaszcz, M. Mazurczak, D. Gruchała, T. Romański, T. Świeczkowski,

UKS 1 Reda 2012: P. Perszon, M. Hebel, A. Starko, W. Jaworowski, I. Rusiecki, J. Jabłecka, A. Kloka, K. Pionk, C. Domagała, T. Hebel

UKS 1 Reda Zieloni: K. Wolanin, S. Sielski, J. Kurasiński, A. Wysocki, J. Drzewucki, K. Formella, O. Langa

UKS 1 Reda Pomarańczowi: P. Hnatow, S.Siepetowski, K. Skowroński, J. Król, F. Wiśniewski, J. Rompca, W. Mej

Trenerzy: Z.Elwart, P. Baran, B. Białobrodzki

Wszystkie nasze drużyny zaprezentowały się bardzo dobrze. Drużyny UKS 1 Reda Zieloni i Pomarańczowi rywalizowały z najlepszymi drużynami turnieju w Lidze Mistrzów. Dodatkowym wyróżnieniem był wybór Stanisława Siepetowskiego do Złotej 5 Turnieju Jedynka CUP.

II Turniej 23.02.2019 r.

W turnieju udział wzięło 17 drużyn z województwa pomorskiego. Klasyfikacja drużynowa nie była prowadzona. W tak młodym wieku najważniejsza jest dobra zabawa i rozwijanie umiejętności poprzez grę. Wspaniała atmosfera podczas zawodów sprzyjała młodym adeptom i dzięki temu mogliśmy oglądać wspaniałe akcje i bramki.

Nasze miasto reprezentowały 3 drużyny:

UKS 1 Reda: M.Hebel, T. Hebel. C. Domagała, K. Pionk, W. Komorowski, W. Jaworowski, I.Rusiecki, A. Starko

UKS 1 Reda Zieloni: J. Sienkiewicz, M. Hiszpański, A. Kloka, Sz. Panek, M. Godlewski, A. Szwałek, I. Kąkol, A. Czaja,

UKS 1 Reda Pomarańczowi: A. Wenta, B. Czapp, K. Gellert, D. Lewandowski, O. Sikora, P. Synenko, T. Romański,

Trenerzy: Z. Elwart, B. Białobrodzki, P. Baran

Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej  Aktualności
 

Zobacz też

Czerwiec z MOSiR Reda.