Home Aktualności Sztafety sprawnościowe dla klas II i III – Igrzyska Dzieci

Sztafety sprawnościowe dla klas II i III – Igrzyska Dzieci

0

Dnia 14.03.2019 r. od godziny 10.00 w Szkole Podstawowej nr 4 odbyły się miejskie sztafety sprawnościowe dla uczniów klas II i III w kategorii Igrzysk Dzieci. W zawodach uczestniczyli zarówno chłopcy jak i dziewczęta, którzy wspólnie tworzyli jeden zespół. Organizatorem był MOSiR Reda. Warto podkreślić, że uczestnictwo w zawodach było dla części pierwszym starem i pierwszą możliwością reprezentowania swojej szkoły. Najważniejszym aspektem tego dnia była przede wszystkim dobra zabawa, sportowa rywalizacja i promowanie sportu wśród najmłodszych. Uśmiech na twarzach dzieci pokazał, że właśnie tak było. Wynik był sprawą drugorzędną, dlatego każdy z biorących udział w dzisiejszych zawodach otrzymał złoty medal za zaangażowanie i godne reprezentowanie swojej szkoły. Rywalizacja odbywała się w pięciu wylosowanych wcześniej konkurencjach. Były to : 1. Wyścig pająków przodem 2. Slalom z piłką do unihokeja 3. Sadzenie ziemniaków 4. Slalom z piłką lekarską 5. Wyścig z pierścieniem. Poniżej składy zespołów oraz kilka zdjęć z konkurencji. Nasze miasto na zawodach powiatowych będzie reprezentował zespół SP4. Wszystkim uczestnikom gratulujemy świetnego występu i dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Poniżej składy zespołów oraz zdjęcia z zawodów.

Skład SP4 :

Opiekunki : Agnieszka Gomułka, Anita Namiotko.

Zawodnicy : Adam Dylak; Cezary Górniak; Marta Hańczuk; Julia Jabłecka; Milan Janicki; Anna Jop; Wiktor Komorowski; Łukasz Kos; Maksymilian Namiotko; Klaudia Neumann; Nadia Olender; Zuzanna Richter; Karol Rzepka; Piotr Skowroński; Maja Szczepańska; Marta Śmielak.

Skład SP2 :

Opiekun : Róża Ostolska

Zawodnicy: Nikola Chmura; Alicja Kreft; Antoni Liedtke; Victoria Munjeri; Mateusz Musiałkowski; Piotr Piekarski; Natalia Szyjkowska; Michał Walczewski; Emilia Murawiecka; Lena Łudanek; Martyna Hildebrandt; Mikołaj Olesiak; Ignacy Jurczyk.

Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej  Aktualności
 

Zobacz też

Uwaga !!! Utrudnienia w ruchu drogowym w Redzie .

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Redzie zawiadamia o utrudnieniach w ruchu pojazdów w …