Home Aktualności Podsumowanie Redzkiej Liga Siatkówki sezon 2022/2023.

Podsumowanie Redzkiej Liga Siatkówki sezon 2022/2023.

0

Dnia 5.03.2023r.  od godziny 13.30 w hali sportowej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 w Redzie odbywał się turniej zakończeniowy podsumowujący zmagania sezonu 2022/2023 Redzkiej Ligi Siatkówki. Organizatorem ligi był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wraz z Zespołem Szkolno – Przedszkolnym nr 1 w Redzie. Turniej zakończeniowy charakteryzuje się tym, że uczestniczą w nim wszystkie drużyny występujące w lidze. Dodatkowym bodźcem jest fakt, że za zwycięstwo w turnieju można zdobyć 30 punktów do klasyfikacji generalnej. Przed rozpoczęciem zmagań mieliśmy aż 3 kandydatów do zwycięstwa w lidze. Skorzystał na tym zespół Śledzi, który dzięki bardzo dobrej grze i wygranej w turnieju zapewnił sobie tytuł mistrza wyprzedzając w klasyfikacji generalnej drużynę Gwoździe w parkiecie o 5 punktów. Każdy z zespołów uczestniczących w lidze otrzymał puchar, natomiast medale powędrowały na ręce 3 najlepszych zespołów. Dodatkowo przygotowaliśmy wyróżnienia indywidualne, a były to nagrody dla najlepszej zawodniczki : Joanna Kruczkowska (Śledzie) oraz najlepszego zawodnika : Patryk Okulewicz (Gwoździe w parkiecie). Dziękujemy Panu Tomaszowi Formella za sędziowanie naszej ligi oraz  wszystkim uczestnikom i kibicom  za wspólnie spędzony czas i boje na boiskach przez blisko 4 miesiące. Widzimy się w kolejnej edycji.

Poniżej prezentujemy  klasyfikację generalną,  tabele i wyniki turnieju zakończeniowego, składy 3 najlepszych drużyn w lidze oraz zdjęcia z meczów.

Finał

Śledzie – Aktywne Kosakowo

2 – 0

Mecz o 3 miejsce :

Gwoździe w parkiecie – Szach Mat

2 – 1

Półfinały:

Śledzie – Gwoździe w parkiecie

2 – 1

Aktywne Kosakowo – Szach Mat

 2 – 0

Mecz o 5 miejsce

Dream Team – Matrix

2 – 0

Najlepsza zawodniczka : Joanna Kruczkowska (Śledzie)

Najlepszy zawodnik : Patryk Okulewicz (Gwoździe w parkiecie)

Składy drużyn z podium :

Śledzie

Karol Richert, Rafał Grzenkowicz, Artur Miotk, Rafał Miotk, Paweł Kisielewski, Joanna Kruczkowska, Karol Walder, Mateusz Walder, Cezary Madziąg.

 Gwoździe w parkiecie

Bartosz Welko, Michał Zagórski, Bartłomiej Szwarc, Monika Langowska, Paulina Cieślak, Rafał Baszanowski, Patryk Okulewicz, Bartek Bachowicz.

Aktywne Kosakowo

Maciej Budzisz, Adam Czarnecki, Paweł Nastały, Alicja Zalewska, Rafał Wittstok, Damian Urbanowicz, Łukasz Lipiński, Sylwia Czarnecka, Karolina Kraszkiewicz, Kacper Iwaniuk, Mariusz Malesa.

Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej  Aktualności
 

Zobacz też

Zapraszamy do udziału w XXVII Finałach  Amatorskich Tenisowych Mistrzostw Polski w Rodzinnych Deblach i Mikstach FAMILY CUP

Starosta Wejherowski Gabriela Lisius,Burmistrz Miasta Redy Krzysztof Krzemiński i Dyrektor…