Home Aktualności PODSUMOWANIE FERII ZIMOWYCH 2019

PODSUMOWANIE FERII ZIMOWYCH 2019

0

Zakończyliśmy ferie zimowe, a to czas kiedy dzieci mogą odetchnąć od szkoły w zamian uczestnicząc w różnego rodzaju zajęciach sportowych. Takie właśnie zajęcia organizował MOSiR Reda. Nasi mieszkańcy mieli możliwość rywalizacji jednocześnie dobrze się bawiąc. Poniżej opis zajęć przygotowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Redzie.

Sportowy dzień w Twojej Szkole – Zawody sportowe,  tory przeszkód oraz gry zespołowe  odbywały się każdego dnia w innej szkole co spowodowało, że każdy uczeń mógł poczuć podczas ferii powiew sportowej atmosfery.

Bieg na 1 milę – oddana do użytku w zeszłym roku bieżnia lekkoatletyczna cały czas cieszy mieszkańców naszego miasta. Tak było również podczas ferii, kiedy  w sobotę 16 lutego do zawodów stanęli uczniowie szkół podstawowych i rywalizowali o najwyższe miejsca w biegu na 1 milę.

Wyniki biegu :

  1. Jakub Dylak – 6’7’’
  2. Natalia Molenda – 6’38’’
  3. Szymon Gdanietz – 6’44’’
  4. Julia Behrendt – 6’53’’
  5. Nikodem Zawadzki – 7’15’’
  6. Karolina Dończyk – 7’27’’
  7. Krzysztof Lewiński – 7’38’’
  8. Dominik Gdanietz – 7’48’’
  9. Daniel Wons – 8’27’’

Lodowisko –  czynne całe ferie w godzinach 10.00 – 21.00 sprawiło, że całe rodziny mogły w te bardziej lub mniej mroźne dni spędzić razem jednocześnie bawiąc się  i ślizgając na łyżwach.

Zajęcia z tenisa ziemnego – 18 i 19 lutego, wtedy to doświadczony trener tenisa ziemnego Pan Andrzej Degórski prowadził zajęcia dla wszystkich chętnych chcących szkolić swoje umiejętności. Dzięki podziałowi na uczestników początkujących i zaawansowanych była możliwość ciekawszej i sprzyjającej rozwojowi rywalizacji.

Turniej piłki nożnej kat. OPEN – Wiosenna aura, słońce, piłka i wiele bramek. Właśnie tak było podczas turnieju piłki nożnej  kategorii OPEN z okazji Ferii Zimowych zorganizowanym dnia 24.02.2019 r. Zawody odbywały się od godziny 14.00 na sztucznym boisku Orlik2012. Do turnieju zgłosiło się 8 zespołów, które rozgrywały swoje mecze w dwóch grupach po 4 drużyny. Dalsza faza turnieju to  rywalizacja w półfinałach i mecze o miejsca. Najlepszym zespołem został „Dan-Bud CELTIC’’ wygrywając w wielkim finale z zespołem „”BezNazwy” 1-0. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Przemysław Łaga „Dan-Bud CELTIC’’.  Puchary, medale, nagrody rzeczowe i vouchery do restauracji Dobra Strefa, które trafiły w ręce najlepszych zespołów zostały ufundowane przez MOSiR Reda. Poniżej prezentujemy klasyfikację końcową, zwycięski skład oraz harmonogram turnieju.

Skład Dan Bud CELTIC : Marcin Ribakowski, Andrzej Siedlecki, Paweł Długowolski, Mateusz Chmura, Mateusz Białk, Mateusz Paszkowski, Przemysław Łaga, Daniel Szotrowski.

Klasyfikacja końcowa :

1msc Dan-Bud CELTIC

2msc BezNazwy

3msc OldBoys Orły

4msc RedRum OldBoys

5msc Banany

6msc Helvetica

7msc Fc Buczka

8msc Niko CELTIC

Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej  Aktualności
 

Zobacz też

Czerwiec z MOSiR Reda.