Home Aktualności PODSUMOWANIE FERII ZIMOWYCH 2019

PODSUMOWANIE FERII ZIMOWYCH 2019

0

Zakończyliśmy ferie zimowe, a to czas kiedy dzieci mogą odetchnąć od szkoły w zamian uczestnicząc w różnego rodzaju zajęciach sportowych. Takie właśnie zajęcia organizował MOSiR Reda. Nasi mieszkańcy mieli możliwość rywalizacji jednocześnie dobrze się bawiąc. Poniżej opis zajęć przygotowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Redzie.

Sportowy dzień w Twojej Szkole – Zawody sportowe,  tory przeszkód oraz gry zespołowe  odbywały się każdego dnia w innej szkole co spowodowało, że każdy uczeń mógł poczuć podczas ferii powiew sportowej atmosfery.

Bieg na 1 milę – oddana do użytku w zeszłym roku bieżnia lekkoatletyczna cały czas cieszy mieszkańców naszego miasta. Tak było również podczas ferii, kiedy  w sobotę 16 lutego do zawodów stanęli uczniowie szkół podstawowych i rywalizowali o najwyższe miejsca w biegu na 1 milę.

Wyniki biegu :

  1. Jakub Dylak – 6’7’’
  2. Natalia Molenda – 6’38’’
  3. Szymon Gdanietz – 6’44’’
  4. Julia Behrendt – 6’53’’
  5. Nikodem Zawadzki – 7’15’’
  6. Karolina Dończyk – 7’27’’
  7. Krzysztof Lewiński – 7’38’’
  8. Dominik Gdanietz – 7’48’’
  9. Daniel Wons – 8’27’’

Lodowisko –  czynne całe ferie w godzinach 10.00 – 21.00 sprawiło, że całe rodziny mogły w te bardziej lub mniej mroźne dni spędzić razem jednocześnie bawiąc się  i ślizgając na łyżwach.

Zajęcia z tenisa ziemnego – 18 i 19 lutego, wtedy to doświadczony trener tenisa ziemnego Pan Andrzej Degórski prowadził zajęcia dla wszystkich chętnych chcących szkolić swoje umiejętności. Dzięki podziałowi na uczestników początkujących i zaawansowanych była możliwość ciekawszej i sprzyjającej rozwojowi rywalizacji.

Turniej piłki nożnej kat. OPEN – Wiosenna aura, słońce, piłka i wiele bramek. Właśnie tak było podczas turnieju piłki nożnej  kategorii OPEN z okazji Ferii Zimowych zorganizowanym dnia 24.02.2019 r. Zawody odbywały się od godziny 14.00 na sztucznym boisku Orlik2012. Do turnieju zgłosiło się 8 zespołów, które rozgrywały swoje mecze w dwóch grupach po 4 drużyny. Dalsza faza turnieju to  rywalizacja w półfinałach i mecze o miejsca. Najlepszym zespołem został „Dan-Bud CELTIC’’ wygrywając w wielkim finale z zespołem „”BezNazwy” 1-0. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Przemysław Łaga „Dan-Bud CELTIC’’.  Puchary, medale, nagrody rzeczowe i vouchery do restauracji Dobra Strefa, które trafiły w ręce najlepszych zespołów zostały ufundowane przez MOSiR Reda. Poniżej prezentujemy klasyfikację końcową, zwycięski skład oraz harmonogram turnieju.

Skład Dan Bud CELTIC : Marcin Ribakowski, Andrzej Siedlecki, Paweł Długowolski, Mateusz Chmura, Mateusz Białk, Mateusz Paszkowski, Przemysław Łaga, Daniel Szotrowski.

Klasyfikacja końcowa :

1msc Dan-Bud CELTIC

2msc BezNazwy

3msc OldBoys Orły

4msc RedRum OldBoys

5msc Banany

6msc Helvetica

7msc Fc Buczka

8msc Niko CELTIC

Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej  Aktualności
 

Zobacz też

Zapraszamy na Family Cup 2019 w dniach 1-2.06

Już za 2 tyg. 1-2.06.2019r. o 10.00 !!! MIEJSKI OŚRODEK  SPORTU I REKREACJI  W REDZIE ZAPR…