Home Aktualności Mistrzostwa Redy w Mini Piłce Siatkowej – Igrzyska Dzieci 30.01.2019r.

Mistrzostwa Redy w Mini Piłce Siatkowej – Igrzyska Dzieci 30.01.2019r.

0

Dnia 30.01.2019 r. od godziny 10.00 w Szkole Podstawowej nr 3 w Redzie odbyły się rozgrywki Mistrzostw Redy w Mini Siatkówce w kategorii Igrzysk Dzieci organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Przypomnijmy, że w tej kategorii występują dzieci z roczników 2006 i młodsi. W zawodach brali udział zarówno chłopcy i dziewczęta. Wszyscy zawodnicy bardzo wierzyli w swoje umiejętności i nie odpuszczali żadnej piłki przez co  spotkania musiały rozstrzygać się w dodatkowych  setach. Mecze rozgrywane były do 2 wygranych setów do 25 punktów. Reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 3, którzy po ciężkich bojach wygrali wszystkie swoje mecze zapewnili sobie awans na zawody powiatowe. Do drużyn, które zajęły miejsce na podium trafiły pamiątkowe medale oraz puchary. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy takich samych lokat na szczeblu powiatowym. Poniżej wyniki gier oraz składy zwycięzców i zdjęcia z zawodów.

Opiekun chłopców : Kornel Manuszewski

Zwycięski skład chłopców z SP3 : Tymon Bogacki, Antoni Elwart, Jan Gruchała, Jakub Hałasa, Oliwier Muc, Maciej Naczk, Kacper Nurczyński, Szymon Paluch, Michał Pol, Jakub Wenta.

Opiekunki dziewcząt : Justyna Potrykus, Anna Koleśnik.

Zwycięski skład dziewcząt z SP3: Maja Formela, Agata Halkiewicz, Lilianna Kreft, Hanna Mijas, Martyna Pawlik, Nina Plotzke, Amelia Roczyniewska, Klaudia Sudnik, Lilianna Tadda, Nikola Tarnawska.

Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej  Aktualności
 

Zobacz też

Czerwiec z MOSiR Reda.