Home Aktualności Mistrzostwa Redy w Dwa Ognie (roczniki 2009 i młodsze) 10.01.2020

Mistrzostwa Redy w Dwa Ognie (roczniki 2009 i młodsze) 10.01.2020

0

Dnia 10.01.2020 r. w hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Redzie odbyły się Miejskie Igrzyska Dzieci w Dwa Ognie. Zawody odbywały się w kategorii dziewcząt i chłopców z roczników 2009 i młodszych Organizatorem zawodów był MOSiR Reda. Uczestnicy zostali udekorowani pamiątkowymi pucharami oraz medalami, które  wręczyła Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 Pani Iwona Nowicka. Zwycięzcy Igrzysk Miejskich będą reprezentowali nasze miasto na zawodach powiatowych. Życzymy powodzenia i godnego reprezentowania naszego miasta. Poniżej wyniki,  składy zwycięskich zespołów oraz zdjęcia z zawodów.

Chłopcy :

SP2  17 – 18  SP4

1miejsce Szkoła Podstawowa nr 4Opiekun Danuta Palach Skład : Filip Chrzanowski, Dominik Fałkowski, Cezary Górniak, Paweł Grajkowski, Karol Rzepka, Łukasz Talaśka, Jan Steinke, Jakub Mazurczak,

2miejsce Szkoła Podstawowa nr 2

Dziewczęta :

SP2  5 – 25  SP4

1miejsce Szkoła Podstawowa nr 4 OpiekunBeata Kasprzak Skład : Marta Hańczuk, Emila Młynik, Daria Piłkowska, Zuzanna Richter, Zuzanna Sobiecka, Marta Śmielak, Marcelina Węsierska, Nadia Szulc, Wiktoria Dróżdż. 

2miejsce Szkoła Podstawowa nr 2

Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej  Aktualności
 

Zobacz też

VII Redzki Bieg na Jubileusz 30-lecia Samorządu

Dnia 26.09.2020 roku o godzinie 12.00 na terenie lasów Puszczy Darżlubskiej w Redzie odbył…