Home Aktualności XXII Mistrzostwa Polski Pracowników Samorządowych w Piłce Siatkowej Reda 2018-Podsumowanie

XXII Mistrzostwa Polski Pracowników Samorządowych w Piłce Siatkowej Reda 2018-Podsumowanie

0

XXII Mistrzostwa Polski Pracowników Samorządowych w Piłce Siatkowej Reda 2018.Trwały trzy dni i dostarczyły ogromna ilość emocji.Poniżej znajdą państwo wszystkie informacje dotyczące turnieju.Wkrótce pojawi się galeria zdjęć oraz materiały filmowe. Gorąco dziękujemy wszystkim zaangażowanym w ta imprezę rangi mistrzowskiej .Uczestników oczywiście zapraszamy ponownie za rok.

 

 

Reda, dnia 12.04.2018 r.

KOMUNIKAT nr 1

XXII Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Pracowników Samorządowych Reda 

12-15.04.2018r

Treść:

1.Uczestnicy mistrzostw

2.Zakwaterowanie uczestników

3.Miejsce losowania i rozgrywania zawodów

4.Program towarzyszący

5.Sprawy organizacyjne-transport

6.Pozostałe sprawy organizacyjne

*Załącznik  1     Wyniki uzyskane pierwszego dnia

Do XXII Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Pracowników Samorządowych       zgłoszono:

Kategorii open 16 zespołów z Urzędów:

St. Pow. Człuchów , St. Pow. Nysa , Urząd Marsz. Woj.Kujawsko-Pom., UM Ostrołęka, St. Pow. Starogard Gdański, Mazowiecka J.W.P.U., Urząd Marsz. Woj. Małopolskiego, UG Stare Pole, UM Gliwice, UM Milicz, UM Bydgoszcz, UM Płock, UG Luzino, UM Bielsk Podlaski, UG Choczewo, UG Nowa Wieś Lęborska

Kategoria   45+    5 zespołów z Urzędów:

UG Choczewo II, UG Goleniów, St. Pow .Człuchów II, UM Gliwice II, St. Pow. Żywiec,

Kategoria  50 +  4 zespoły z Urzędów:

UM Zabrze II, UM Gliwice III, UG Choczewo III, UM Czestochowa

2.

Zakwaterowanie drużyn:

 Hotel Lido Jurata– St. Pow. Nysa, UM Ostrołęka, UM Częstochowa, St. Pow. Starogard Gdański, Urząd Marsz. Woj. Małopolskiego, St. Pow. Człuchów , St. Pow .Człuchów II, UM Bielsk Podlaski, UM Milicz, UG Goleniów,

MOSiR Reda– UM Gliwice I,II,III, UG Stare Pole , UG Luzino

Duna Jastarnia– St. Pow. Żywiec, Urząd Marsz. Woj.Kujawsko-Pom., UM Bydgoszcz, Mazowiecka J.W.P.U., UM Płock

Hotel Turbot Reda– UM Zabrze

Bez noclegów– UG Choczewo, UG Choczewo II, UG Luzino,

3.

Losowanie zgodnie z programem odbyło się o godzinie 12:30 na Sali widowiskowo –kulturowej MOSiR-u w Redzie przy ul. Łąkowej 59.Obiad będzie wydawany w czwartek i piątek na stołówce w SP 4 przy ul. Łąkowej 59 .Czwartek od godziny 14 mecze będą rozgrywane na salach w : PZS przy ul. Łąkowej (naprzeciw MOSiR-u), SP 4 przy ul. Łąkowej, SP3 ul. Brzozowa 30. Piątek rozgrywki zaczną się od godziny 10:00 na trzech salach:PZS,SP4,SP3.W sobotę mecze rozpoczną się od godz.10:00 na halach sportowych w PZS,SP4 ul. Łąkowa 59 , SP 3ul. Brzozowa 30.

4.

W dniu13.04.2018r (piątek) o godzinie 21:00 w Sali „Mysliwskiej” Hotelu Lido w Juracie odbędzie się spotkanie kapitanów

Czwartek – godzina 21:00, Biesiada Morska w Hotelu Lido w Juracie

Piątek-godzina 21:00, Dyskoteka w Hotelu Lido w Juracie

Sobota-godzina 20:00 rozpoczęcie wieczoru Samorządowego,  River Style Hotel & SPA
84-240 Reda, ul. Pucka 10B(naprzeciwko Hotelu Turbot,oraz starego UM Reda)

Zakończenie Mistrzostw– wręczenie medali, pucharów, dyplomów i wyróżnień o godz.21:00

5.

Organizatorzy informują o komunikacji autobusowej na trasie : REDA-JURATA-REDA

Czwartek

Odjazd spod stadionu MOSiR Reda do Juraty o godzinie 21:00

Powrót z Juraty do Redy/piątek/ o godzinie 2:00

Piątek

Odjazd spod stadionu MOSiR Reda do Juraty o godzinie 21:00

Powrót z Juraty do Redy /sobota/ o godzinie 2:00

 

 

6.

Celem usprawnienia wyłonienia zdobywców wyróżnień/tabelka w programie/:

-Najlepszej siatkarki i siatkarza mistrzostw kat. OPEN,

-Najlepszy Siatkarz 45 + oraz  50+,

-Najambitniejsza zawodniczka,

-Najsympatyczniejszy zespół,

-Nagroda „Fair play”,

-Miss i Mistera Mistrzostw,

-Najstarszego zawodnika Mistrzostw,

-Najmłodsza zawodniczka Mistrzostw,

-Za promocje Mistrzostw i swojego miasta/gminy,

-Najlepiej dopingująca drużyna,

-Wyróżnienie dla drużyn biorących udział w Mistrzostwach od I edycji w 1997 r.

Kapitanowie drużyn uczestniczących w Mistrzostwach proszeni są o zgłoszenie kandydatur do godziny 13:00 w sobotę u Sędziego Głównego Mistrzostw-Mariusza Kozakiewicza ,w hali SP 4 Reda.

Prosimy o wyraźne wpisywanie składów drużyn do protokółów meczy, nazwisko i imię.

Uprzejmie prosimy o niespożywanie alkoholu na terenie szkół, w hoteliku MOSiR będzie czynna restauracja/bar.

  • Wyniki dołączone będą wraz z komunikatami na koniec dnia

 REDA 13.04.2018 r.

KOMUNIKAT NR 2

1.WYNIKI KOŃCOWE W GRUPACH

(MIEJSCE, PUNKTY, BILANS SETÓW)

ORAZ  WYNIKI  ¼ FINAŁU

2.HARMONOGRAM ROZGRYWEK NA DZIEŃ 14.04.2018 r.(sobota).

3.INNE SPRAWY ORGANIZAYJNE

Sobota-godzina 20:00 rozpoczęcie wieczoru Samorządowego,  River Style Hotel & SPA
84-240 Reda, ul. Pucka 10B(naprzeciwko Hotelu Turbot)

Zakończenie Mistrzostw– wręczenie medali, pucharów, dyplomów i wyróżnień o godz.21:00

Jutro mecze odbędą się również w SP 3 w

Reda-Ciechocino  ul. Brzozowa 30(21-14,18-21,9-15)

Czwartek

12.04.2018 r.

PZSSP nr 4SP nr 3
N1N2S1S2III
14.00B 1 – 2

U.Marsz..Woj. Małopolskie – St.Pow. Człuchów I

0 : 2

(5-21,10-21)

B 3 – 4

U.G.Stare Pole – U.M. Ostrołęka

2:1

(10-21,21-19,

15-14)

D 1-2

M.J.W.P.U Warszawa – U.M.Gliwice I

0:2

(9-21,17-21)

D 3-4

U.M.Bielsk Podlaski – St.Pow. Starogard Gdański

2:1

(17-21,21-13,15-12)

U.G. Choczewo II – St.Pow. Człuchów II

0:2

U.G. Goleniów

U. M.Gliwice II

0:2

14.40C 1 – 2

U.M.Bydgoszcz

St.Pow.Nysa

0:2

(16-21,19-21)

C 3 – 4

U.G. Luzino

U.G. Choczewo I

2:1

(21:20,20-21, 15-11)

A 1-2

U.M.Płock – U.Marsz. Woj. Kuj- Pom. Toruń

1:2

(21-15,9-21,10-15)

A 3-4

U.G.Nowa Wieś Lęborska – U.M.Milicz

0:2

(17-21,15-21)

U.G.Choczewo III

U.M.Zabrze II

1:2

U. Gliwice III – U.M. Częstochowa

2:0

15.20St.Pow. Żywiec – U.M.Gliwice II

1:2

 

16.30

 

 

O T W A R C I E

17.40B 1 – 3

U.Marsz..Woj. Małopolskie – U.G.Stare Pole

0:2 (5-21,6-21)

B 2 – 4

St.Pow. Człuchów I – U.M. Ostrołęka

2:0 (21-18,21-13)

D 1 – 3

M.J.W.P.U Warszawa –  U.M.Bielsk Podlaski

0:2 (5-21,8-21)

D 2 – 4

U.M.Gliwice I – St.Pow. Starogard Gdański

0:2 (13-21,9-21)

U.G.Choczewo II – U.G. Goleniów

0:2

 

St.Pow. Człuchów II – St.Pow. Żywiec

2:0

18.20C 1-3

U.M.Bydgoszcz

U.G. Luzino

0:2 (11-21,17-21)

 

C 2-4

St.Pow.Nysa

U.G. Choczewo I

2:0 (16-21,14-21)

A 1-3

U.M.Płock

U.G.Nowa Wieś Lęborska

0:2 (5-21,20-21)

A 2- 4

U.Marsz. Woj. Kuj- Pom. Toruń

U.M.Milicz

1:2 (21-18,20-21,8-15)

U.G.Choczewo III – U.M. Gliwice III

0:2

U.M.Zabrze II – U.M.

Częstochowa

2:1

19.00

 

Piątek

13.04.2018 r.

 

PZSSP nr 4SP nr 3
N1N2S1S2III
10.00B 1-4

U.Marsz..Woj. Małopolskie

U.M. Ostrołęka

0:2 (8-21,16-21)

B 2-3

St.Pow. Człuchów

U.G.Stare Pole

1-2

(21-15,19-21,13-15)

 

D 1-4

M.J.W.P.U Warszawa –

St.Pow. Starogard Gdański

0:2 (11-21,2-21)

 

D 2-3

U.M.Gliwice I

U.M.Bielsk Podlaski

1:2

(21-14,18-21,9-15)

G 1-5

U.G.Choczewo II

St. Pow. Żywiec

0:2

G 2-4

St.Pow. Człuchów II

U.M.Gliwice II

2:0

10.40C 1-4

U.M.Bydgoszcz

U.G. Choczewo I

0:2

(20-21,14-21)

C 2-3

St.Pow.Nysa

U.G. Luzino

2:1

(15-21,21-17,15-13)

A 1-4

U.M.Płock

U.M.Milicz

0:2

(12-21,13-21)

A 2-3

U.Marsz. Woj. Kuj- Pom. Toruń

U.G.Nowa Wieś Lęborska

1:2

(20-21,21-17,10-15)

J 1-4

U.G.Choczewo III

U.M.

Częstochowa

0:2

J 2-3

U.M.Zabrze II

U.M.Gliwice III

2:1

11.20G 5-3

St. Pow. Żywiec

U.G.Goleniów

0:2

G 1-4

U.G.Choczewo II

U.M.Gliwice II

0:2

12.00FA ¼

I.  1B  – 2C

U.G.Stare Pole

U.G.Luzino

2:0 (21-16,21-13)

FA ¼

II. 1C – 2B

St.Pow.Nysa

St.Pow.Człuchów I

0:2 (14-21,16-21)

FA ¼

III. 1A-2D

U.M.Milicz

St.Pow. Starogard Gdański

2:0 (21-15,21-19)

 

FA ¼

IV. 1D-2A

U.M.Bielsk Podlaski

-U.G.Nowa Wieś Lęborska

2:0 (21-16,21-8)

 

J 1-3

U.G.Choczewo III

U.M.Gliwice III

0:2

 

 

 

J 2-4

U.M.Zabrze II

U.M.

Częstochowa

2:0

12.40FB ¼

1. 3B-4C

U.M.Ostrołęka

U.M.Bydgoszcz

2:0

(21-17,21-10)

FB ¼

2. 3C-4B

U.G.Choczewo I

U.Marsz.Woj.

Małopolskie

2:0

(21-8,21-10)

FB ¼

3. 3A-4D

U.Marsz.Woj.Kuj-Pom. Toruń

M.J.W.P.U

.Warszawa

2:0 (21-1821-13)

FB ¼

4. 3D-4A

U.M.Gliwice I

U.M.Płock

2:0

(21-9,21-7)

G 2-3

St.Pow. Człuchów II

U.G.Goleniów

2:0

13.20
14.00
14.40
15.20
16.00
16.40
17.20
18.00

 

 

 

Sobota

14.04.2018 r.

PZSSP nr 4SP nr 3
N1N2S1S2III
10.00FB(5-8) 5.

przegr. 1- przegr.4

U.M.Bydgoszcz

U.M.Płock

2:0

(21-8,21-12)

FB (5-8) 6.

przegr.2- przegr 3

U.Marsz.Woj.

Małopolskie

M.J.W.P.U

.Warszawa

0:2

(16-21,19-21)

FA(5-8) V.

przegr.I- przegr. IV

U.G.Luzino

U.G.Nowa Wieś Lęborska

0:2

(16-21,19-21)

 

FA (5-8) VI.

przegr.II-przegr.III

St.Pow.Nysa

St.Pow. Starogard Gdański

0:2

(8-21,13-21)

J 1-4

U.G. Choczewo III

U.M.

Częstochowa

2:0

J 2-3

U.M.Zabrze II

U.M.Gliwice III

0:2

10.40FB (1-4) 7.

wygr.1-wygr.4

U.M.Ostrołęka

U.M.Gliwice I

2:1

(21-16.18-21,15-9)

FB (1-4) 8.

wygr. 2-wygr.3

U.G.Choczewo I

U.Marsz.Woj.Kuj-Pom. Toruń

2:1

(15-21,21-11,15-11)

FA(1-4) VII.

wygr.I- wygr. IV

U.G.Stare Pole

U.M.Bielsk Podlaski

2:0

(21-15,21-14)

 

 

FA(1-4) VIII.

wygr.II-wygr.III

St.Pow.Człuchów I

U.M.Milicz

2:1

(21-16,19-21,15-12)

a. 1G- 4G

St.Pow.Człuchów II

St.Pow.Żywiec

2:0

b. 2G-3G

U.M.Gliwice II

U.G.Goleniów

2:1

11.20FB (7) 9.

przegr.5- przegr.6

U.M.Płock

U.Marsz.Woj.

Małopolskie

2:0

(21-0,21-0)

FB(5) 10.

wygr.5-wygr.6

U.M.Bydgoszcz

M.J.W.P.U

.Warszawa

2:0

(21-9,21-10)

 

J 1-2

U.G>Choczewo III

U.M.Zabrze II

1:2

J 3-4

U.M.Gliwice III

U.M.Częstochowa

2:0

12.00FB (3) 12.

przegr.7-przegr.8

U.M.Gliwice I

U.Marsz.Woj.Kuj-Pom. Toruń

2:0

(21-15,1-19)

FA (7) IX.

przegr.V-przegr.VI

U.G.Luzino

St.Pow.Nysa

0:2

(14-21,14-21)

FINAŁ B

wygr.7- wygr.8

U.M.Ostrołęka

U.G.Choczewo I

2:0

(21-19,21-17)

 

c. przegr.a-

przegr.b

St.Pow.Żywiec

. U.G.Goleniów

1-2

13.00FA (5) X.

wygr.V-wygr.VI

U.G.Nowa Wieś Lęborska

St.Pow. Starogard Gdański

0:2 (15-21,12-21)

 

FA (3) XI. Przegr.VII-przegr.VIII

U.M.Bielsk Podlaski

U.M.Milicz

0:2 (15-21,13-21)

 

13.30FINAŁ 45+

wygr.a.-wygr.b.

St.Pow.Człuchów II

– U.M.Gliwice II

0:2

(19-21,20-21)

14.30FINAŁ A OPEN

wygr.VII-wygr.VIII

U.G.Stare Pole

St.Pow.Człuchów I

0:2 (17-21,19-21)

 

 

 

KATEGORIA OPEN (MIEJSCA)

FINAŁ A

1.STAROSTWO POWIATOWE CZŁUCHÓW I

2.URZĄD GMINY STARE POLE

3.URZĄD MIASTA MILICZ

4.URZĄD MIASTA BIELSK PODLASKI

5.STAROSTWO POWIATOWE STAROGARD GDAŃSKI

6.URZĄD GMINY NOWA WIEŚ LĘBORSKA

7.STAROSTWO POWIATOWE NYSA

8.URZĄD GMINY LUZINO

 

 

 

FINAŁ B  MIEJSCA 

1.URZĄD MIASTA OSTROŁĘKA 

2.URZĄD GMINY CHOCZEWO

3.URZĄD MIASTA GLIWICE I

4.URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIEGO TORUŃ

5.URZĄD MIASTA BYDGOSZCZ 

6.MAZOWIECKA JEDNOSTKA WDRAŻANIA PROJEKTÓW UNIJNYCH WARSZAWA 

7.URZĄD MIASTA PŁOCK

8.URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJ.MAŁOPOLSKIEGO-KRAKÓW

 

 

KATEGORIA 45 +(MIEJSCA)

1.URZĄD MIASTA GLIWICE II

2.STAROSTWO POWIATOWE CZŁUCHÓW

3.URZĄD GMINY GOLENIÓW

4.STAROSTWO POWIATOWE ŻYWIEC II

5.URZĄD GMINY CHOCZEWO II

 

KATEGORIA 50 + (MIEJSCA )

 

 1.URZĄD MIASTA GLIWICE III

2.URZĄD MIASTA ZABRZE II

3.URZĄD GMINY CHOCZEWO II

4.URZĄD MIASTA CZĘSTOCHOWA III

NAGRODY

Najlepsza siatkarka :

MARCELINA KRUKOWSKA               U.M.MILICZ

Najlepszy siatkarz OPEN:

ARKADIUSZ DZIĘGIELEWSKI     ST.POW.CZŁUCHÓW I

Najlepszy siatkarz 45+:

ARKADIUSZ ŚWIERCZYŃSKI             U.G.GOLENIÓW

Najlepszy siatkarz 50+:

TOMASZ NOWAK                        U.M.CZĘSTOCHOWA III

Najlepszy siatkarz OPEN  Finału B:

ANDRZEJ KUBEŁ                               U.M. OSTROŁĘKA

Najambitniejsza zawodniczka :

IZABELA SMARZYŃSKA                 U.G.CHOCZEWO III

 Najstarsza zawodniczka:

MAŁGORZATA ŁABIŃSKA                       U.M.PŁOCK

Najstarszy zawodnik :

JANUSZ ADAM SIEJKO (1950r)               U.M.GLIWICE III

Najmłodsza siatkarka:

JUSTYNA KOWALCZYK (1996r )         U.M. OSTROŁĘKA

Miss  Mistrzostw:

WIOLETTA KRZECZEK 

URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWODZTWA MAŁOPOLSKIEGO KRAKÓW

Mister Mistrzostw:

BARTOSZ WĘGRZYN                   ST.POW.CZŁUCHÓW II

 

WYRÓŻNIENIA

Fair Play:

URZĄD MIASTA PŁOCK

 

Za promocję mistrzostw i swojego Miasta/Gminy/Powiatu/Województwa:

MAZOWIECKA JEDNOSTKA WDRAŻANIA PROGRAMÓW UNIJNYCH WARSZAWA

 

 

Najsympatyczniejszy zespół:

URZĄD GMINY NOWA WIEŚ LĘBORSKA

 

Najlepiej dopingująca drużyna :

URZĄD MIASTA BYDGOSZCZ

Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej  Aktualności
 

Zobacz też

„Baśka Kaszubska” -Czyli co słychać w Redzkiej Lidze Baśki Kaszubskiej 2018/2019

Dnia 4 grudnia odbyła się piąta runda zmagań w tegorocznej lidze. Zaczęliśmy punktualnie o…