Home Aktualności Mini Mistrzostwa Świata Przedszkolaków – Spartakiada z okazji Dnia Dziecka !!!

Mini Mistrzostwa Świata Przedszkolaków – Spartakiada z okazji Dnia Dziecka !!!

0

W czwartek 24.06.2018r. na kompleksie Orlik 2012 odbyły się Mini Mistrzostwa Świata Przedszkolaków z okazji Dnia Dziecka.  Organizatorem zawodów był Redzki MOSiR.

Każda z czterech zaproszonych placówek zgłosiła drużynę w kategorii chłopców oraz dziewcząt. Przez 2,5h na boisku piłkarskim swoje mecze rozgrywało około 100 dzieci. Oprócz rywalizacji sportowej organizatorzy zadbali również o kibiców, którzy w specjalnie przygotowanej strefie kibica mogli sprawdzać swoje sportowe umiejętności, bawić się na kolorowych dmuchańcach oraz zjeść przepyszny popcorn przygotowywany przez panią Aleksandrę.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz statuetki. Nie była prowadzona klasyfikacja generalna. Ideą zawodów była integracja dzieci z redzkich przedszkoli oraz możliwość aktywizacji sportowej młodych adeptów.

Bardzo dziękujemy dyrekcji przedszkoli: Akademia Pana Kleksa, Przy Parku, Anioła Stróża oraz Calineczki za przygotowanie drużyn oraz zorganizowanie grup kibiców. Słowa podziękowania również kierujemy do Fun Parku CrocoRoco za pomoc w animacjach oraz pani Aleksandrze Drzewuckiej za przygotowanie pysznego popcornu dla dzieci. Podczas całego festynu na obiektach MOSiR bawiło się blisko 160 dzieci.

Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej  Aktualności
 

Zobacz też

Mini Piłka Ręczna – Igrzyska Dzieci 21.01.2019r.

Dnia 21.01.2019r.  o godzinie 10.00 w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Redzie odbyły si…