Home Aktualności Kalendarz Powiatowych Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej na rok szkolny 2017/2018

Kalendarz Powiatowych Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej na rok szkolny 2017/2018

0

KALENDARZ POWIATOWYCH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ NA ROK SZKOLNY 2017– 2018

roczniki 2002-2004

 

L.p.DYSCYPLINADATAMIASTODATAPOWIATPÓŁFINAŁFINAŁ
1Badminton Dziewcząt i Chłopców29.09.2017SP403.10.2017Hala sportowa SzemudWejherowo17.10.2017 Gniew
2Szachy drużynowe27.09.2017MOSIR04.10.2017SP nr 6 WejherowoWejherowo12.10.2017 Kwidzyn
3Sztafetowe Biegi Przełajowe

(800m i 1000m)

28.09.2017MOSIR12.10.2017Miejsce do ustalenia————–19.10.2017 Garczyn
4Unihokej Dziewcząt16.10.2017SP423.10.2017SP nr 6 WejherowoWejherowo15.11.2017 Gdynia
5Unihokej Chłopców16.10.2017SP430.10.2017Hala MOSiR RumiaWejherowo16.11.2017 Prabuty
6Tenis Stołowy Drużynowy Dziewcząt i Chłopców24.11.2017SP207.11.2017Hala MOSiR RumiaKartuzy28.11.2017 Gdynia
7Piłka Nożna Halowa Chłopców22.11.2017SP405.12.2017RumiaLębork18.12.2017 Człuchów
8Narciarstwo biegowe————–———————-—————14.02.2018 Kartuzy
9Pływanie drużynowe26.02.2018Basen MOSiR RumiaLębork13.03.2018 Kościerzyna
10Piłka Ręczna Dziewcząt16.02.2017SP301-02.03.2018BolszewoWejherowo22.03.2018 Kwidzyn
11Piłka Ręczna Chłopców16.02.2017SP305-06.03.2018BolszewoWejherowo23.03.2018 Kwidzyn
12Drużynowe Biegi Przełajowe

 (1500 i 2000m)

27.03.2018MOSIR10.04.2018Stadion MOSiR Reda————-17.04.2018 Gdynia
13Koszykówka Chłopców7.03.2018SP413.03.2018SP nr 8 WejherowoLębork10.04.2018 Sopot
14Koszykówka Dziewcząt7.03.2018SP414.03.2018SP nr 8 WejherowoKartuzy09.04.2018 Sopot
15Piłka Siatkowa Dziewcząt23.03.2018SP406.04.2018SP nr 3 RedaWejherowo08.05.2018 Wejherowo
16Piłka Siatkowa Chłopców23.03.2018SP413.04.2018Hala MOSiR RumiaKartuzy09.05.2018 Gdańsk
17Piłka Nożna Dziewcząt  6 – osobowa17.04.2018MOSIR25.04.2018Boisko Orlik RumiaLębork22.05.2018 Gdynia
18Piłka Nożna Chłopców  6- osobowa17.04.2018MOSIR27.04.2018Stadion LiniaLębork21.05.2018 Gdynia
19Indywidualna Lekkoatletyka8.05.2018MOSIR05.2018Reda/Cetniewo—————23.05.2018 Słupsk
20Siatkówka plażowa Dziewcząt MOSIR05.2018PuckPuck07.06.2018 Gdynia
21Siatkówka plażowa Chłopców MOSIR05.2018PuckPuck08.06.2018 Sopot

 

 DYSCYPLINA NIEPUNKTOWANADATAMIASTODataPowiat Finał
1Halowa Lekkoatletyka8.12.2017SP419.12.2017Hala MOSiR Rumia 
2Futsal dziewcząt01.2018Linia  

Początek zawodów miejskich o godzinie 10.00. Początek wszystkich zawodów powiatowych o godz. 9.00, z wyjątkiem sztafetowych biegów przełajowych – 10.30. Pamiętajcie o rejestracji szkół w systemie SRS do 30.09.2017 roku !!!!           

 

 

 

 

KALENDARZ POWIATOWYCH IGRZYSK DZIECI NA ROK SZKOLNY 2017 – 2018

L.p.DYSCYPLINADATAMIASTODATAPOWIATPÓŁFINAŁYFINAŁY
1Szachy drużynowe27.09.2017MOSIR04.10.2017SP nr 6 WejherowoWejherowo12.10.2017   Kwidzyn
2Sztafetowe Biegi Przełajowe

 (600m i 800m)

28.09.2017MOSIR12.10.2017Miejsce do ustalenia——————19.10.2017 Garczyn
3Halowa Piłka Nożna Szkół Wiejskich10.10.2017LiniaLębork27.10.2017 Przechlewo
4Badminton Dziewcząt i Chłopców29.09.2017SP417.10.2017Hala sportowa SzemudWejherowo10.11.2017  Gniew
5Unihokej Dziewcząt9.10.2017SP219.10.2017RumiaKartuzy07.11.2017 Gdynia
6Unihokej Chłopców9.10.2017SP220.10.2017RumiaWejherowo08.11.2017 Rumia
7Tenis Stołowy Drużynowy Dziewcząt i Chłopców24.10.2017SP206.11.2017Hala MOSiR RumiaKartuzy28.11.2017 Gdynia
8Narciarstwo biegowe——————————-——————14.02.2018 Kartuzy
9Dwa ognie usportowione Dziewcząt9.01.2018SP215.01.2018SP nr 4 RedaWejherowo15.02.2018 Gdańsk
10Dwa ognie usportowione Chłopców9.01.2018SP216.01.2018SP nr 4 RedaWejherowo16.02.2018 Gdańsk
11Mini Piłka Siatkowa Dziewcząt9.02.2018SP314.02.2018SP nr 9 RumiaKartuzy01.03.2018 Kwidzyn
12Mini Piłka Siatkowa Chłopców9.02.2018SP315.02.2018SP nr 9 RumiaKartuzy02.03.2018 Kwidzyn
13Pływanie drużynowe DZ i Chł26.02.2018Basen MOSiR RumiaLębork15.03.2018 Pruszcz Gd.
14Mini Piłka Ręczna Dziewcząt19.02.2018SP427.02.2018Hala sportowa BolszewoLębork19.03.2018 Kwidzyn
15Mini Piłka Ręczna Chłopców19.02.2018SP428.02.2018Hala sportowa BolszewoKartuzy20.03.2018 Kartuzy
16Mini Koszykówka Chłopców20.02.2018SP227.03.2018SP nr 8 WejherowoWejherowo05.2018 ustala Energa
17Mini Koszykówka Dziewcząt20.02.2018SP228.03.2018SP nr 8 WejherowoLębork05.2018 ustala Energa
18Drużynowe Biegi Przełajowe

 

27.03.2018MOSIR10.04.2018Stadion MOSiR Reda 17.04.2018 Gdynia
19Mini Piłka Nożna Chłopców27.04.2018MOSIR07.05.2018Stadion ChoczewoLębork24.05.2018 Nowy Staw
20Sztafety sprawnościowe (klasy II-III)26.04.2018MOSIR09.05.2018SP nr 6 WejherowoLębork08.06.2018 Tczew
21Mini Piłka Nożna Dziewcząt27.04.2018MOSIR10.05.2018Stadion ChoczewoWejherowo23.05.2018 Gdynia
22Czwórbój LA Dziewcząt10.04.2018MOSIR17.05.2018Stadion MOSiR Reda——————-30.05.2018 Gdańsk
23Czwórbój LA Chłopców10.04.2018MOSIR18.05.2018Stadion MOSiR Reda——————-30.05.2018 Gdańsk
24Siatkówka plażowa Dziewcząt MOSIR05.2018PuckPuck12.06.2018 Puck
25Siatkówka plażowa Chłopców MOSIR05.2018PuckPuck13.06.2018 Gdynia

 

 DYSCYPLINA NIEPUNKTOWANADATAMIASTODataPowiat Finał
1Halowa Lekkoatletyka28.11.2017SP406.12.2017SP nr 6 Wejherowo ———————
2Halowa Lekkoatletyka dla klas IV i mł.19.01.2017SP425.01.2018SP nr 6 Wejherowo ———————
3Żeglarstwo———————————— 16-17.06.2018 Gdynia

Początek wszystkich zawodów powiatowych o godz. 9.00.                               Pamiętajcie o rejestracji szkół w systemie SRS do 30.09.2017 roku !!!!

Załaduj więcej podobnych artykułów
Load More In Aktualności
 

Zobacz też

PODSUMOWANIE II ZIMOWEGO GRAND PRIX REDY

Kolejna  edycja Zimowego Grand Prix o puchar Burmistrza Miasta Redy Pana Krzysztofa Krzemi…