Home Aktualności IndywidualnA LA – Igrzyska Młodzieży Szkolnej 6.05.2022r.

IndywidualnA LA – Igrzyska Młodzieży Szkolnej 6.05.2022r.

0

Dnia 6.05.2022r. od godziny 10.00 na stadionie Lekkoatletycznym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Redzie odbyły się miejskie zawody w Indywidualnej LA. Rywalizacja odbywała się w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej dziewcząt i chłopców (rocznik 2007-2008). Zawodnicy konkurowali w różnego rodzaju biegach, skokach i rzutach. Najlepsi zostali udekorowani medalami oraz  będą reprezentowali nasze miasto w zawodach powiatowych, Poniżej wszystkie wyniki zawodów w poszczególnych konkurencjach oraz zdjęcia z zawodów.

Bieg na 100m

Chłopcy

  1. Aleksander Bojanowski 12,57s SP3
  2. Radosław Kwiatkowski 12.66s ZSP1
  3. Filip Twardowski 12.87s SP3

Dziewczęta

  1. Julia Żylla  12.66s ZSP 1
  2. Julia Magrian 14.87s SP3
  3. Natalia Rutkowska  15.46s ZSP 1

Sztafeta 4 x 100m

Chłopcy

  1. ZSP1 0.51.66 s(Oskar Burchardt, Radosław Kwiatkowski, Jakub Giergielewicz, Gracjan Ziemiańczyk))
  2. SP3 52,25s

Bieg na 300m

Chłopcy

  1. Oliwier Mocarski 44,29s SP3

Dziewczęta

  1. Aleksandra Gomułka 1.06 min ZSP 1

Bieg na 600m

Chłopcy

  1. Jakub Dylak 2.24 min ZSP1
  2. Wiktor Matyjaszczyk 2,25 min ZSP1

Dziewczęta

  1. Oliwia Zabrocka  1.59min SP3
  2. Lilianna Kreft 2.04 min SP3

Bieg na 1000m

Chłopcy

  1. Gracjan Ziemiańczyk 3,55 min ZSP1
  2. Mateusz Górecki 3,57 min SP3

Dziewczęta

  1. Dominika Ruta ZSP1

Skok wzwyż

Chłopcy

  1. Szymon Gdanietz 1,58m ZSP 1
  2. Aleksander Bojanowski 1,55m SP3
  3. Marek Machnicki 1.43 m ZSP 1

Dziewczęta

  1. Nikola Tarnawska  1.21 m SP3

Skok w dal

Chłopcy

  1. Szymon Zbróg 5.08m ZSP1
  2. Jakub Dylak 4.86 ZSP1
  3. Kacper Olszewski 4,69m SP3

Dziewczęta

  1. Julia Żylla 4.60m ZSP1
  2. Julia Magrian 4,21m SP3
  3. Lilianna Kreft 4,16m SP3

Pchnięcie kulą

Chłopcy 5kg

  1. Radosław Kwiatkowski 9.34 ZSP1
  2. Filip Twardowski 8.04m SP3
  3. Kacpr klas 7.68m ZSP1

Dziewczęta 3kg

  1. Martyna Pouch 9.02m SP3
  2. Pola Gazecka 8.18m ZSP1
  3. Natalia Rutkowska 7.90m ZSP1

Rzut Oszczepem

Chłopcy 600g

  1. Oskar Burchardt 34,40m ZSP1
  2. Marek Machnicki 25.14m ZSP1
  3. Mateusz Sicha 25m ZSP1

Dziewczęta 500g

  1. Pola Gazecka 17.40m ZSP1

Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej  Aktualności
 

Zobacz też

Wiosenna Liga Lekkoatletyczna.

Za nami 2 piątki z Wiosenną Ligą Lekkoatletyczną organizowaną przez Miejski Ośrodek Sportu…