Home Aktualności III Zimowe Grand Prix Redy- Etap II

III Zimowe Grand Prix Redy- Etap II

0

W niedzielę odbył się drugi etap III Zimowego Grand Prix Redy. Do rywalizacji zgłosiło się 120 uczestników. Bardzo cieszy fakt licznego uczestnictwa biegaczy Runeda. Ponadto liczną grupę stanowili uczniowie SP4 oraz oczywiście członkowie takich drużyn jak Kreft Team oraz Kontener Formy i Kaszubskie Dziki.

Trasa była bardzo wymagająca! 5km walki nie tylko ze swoimi słabościami, ale również ciężką nawierzchnią i pogodą.

W klasyfikacji kobiet, po raz kolejny najlepsza okazała się Anna Bałdyga z czasem 24:38. Drugie miejsce zajęła Magdalena Roraf (24:55), a na ostatnim miejscu na podium stanęła Marzena Janik (25:18). Wśród mężczyzn zwyciężył Michał Piekarski (19:37), tuż przed zwycięzcą pierwszego etapu, czyli Rafałem Pionk (19:41) oraz Łukaszem Kreftem (19:57).

Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na 3. etap, który odbędzie się tuż przed świętami Bożego Narodzenia- 21 grudnia w piątek. Etap ten będzie wyjątkowy ze względu na fakt, że będzie to zupełnie nowa trasa i dodatkowo bieg będzie się odbywać z czołówkami!

Po 3. etapie planujemy wręczenie nagród dla najlepszych, mały poczęstunek i kilka dodatkowych niespodzianek. Bądźcie czujni i czekajcie na informacje!