III Edycja Zimowego Grand Prix Redy na 5 km

0

Za nami 1. etap Zimowego Grand Prix Redy!

Uczestników, wbrew nazwie cyklu, przywitała nas jesienna aura- piękne słońce oraz wysoka temperatura jak na tą porę roku.

Wracając do czysto sportowej rywalizacji- na linii startu pojawiło się 120 zawodników. Liczną grupę stanowili uczniowie SP4 w Redzie. Z pośród drużyn, które przypomnijmy rywalizują w klasyfikacji drużyn, najliczniej stawili się KREFT TEAM oraz KONTENER FORMY. O punkty do klasyfikacji i obrony „swojej twierdzy” stanęła również grupa zawodników z redzkiego stowarzyszenia RUNEDA.

W kategorii OPEN, jak również mężczyzn, na pierwszym stopniu podium stanął Rafał Pionk z 14 sekundami przewagi nad liderem drużyny KREFT TEAM, czyli Łukaszem Kreft. Ostatnie miejsce na podium przypadło Bartkowi Matusiakowi. W kategorii kobiet zwyciężyła Anna Baldyga przed Dominiką Kankowską oraz Magdaleną Roraf.

Twoja Telewizja Morska była obecna na I etapie i zrobiła relacje z wydarzenia zapraszamy do obejrzenia:

Kolejny etap rywalizacji już 18.11.2018!