Home Aktualności Igrzyska Miejskie w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Igrzyska Miejskie w Sztafetowych Biegach Przełajowych

0

Dnia 28.09.2017 r. przy słonecznej pogodzie na obiekcie Redzkiego MOSiRu odbyły się Mistrzostwa Redzkich Szkół w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Warto podkreślić, iż zwycięzcy rywalizacji miejskiej będą reprezentowali nasze miasto w mistrzostwach powiatu. Życzymy powodzenia na powiatach oraz awansu do zawodów wojewódzkich.

Poniżej przedstawiono klasyfikację i składy zwycięskich zespołów oraz ich opiekunów.

Mistrzostwa Redy w Sztafetowych Biegach Przełajowych – Igrzyska  Dzieci 28.09.2017r.

Dziewczęta :

1m Szkoła Podstawowa nr 2  Opiekun –  Hajdel Janina (Nieziurawska Amelia, Kęder Wiktoria, Rzeppa Kinga, Krefta Oliwia, Dziecielska Emilia, Orent Amelia, Kreft Kornelia, Zawadzka Nina, Niemczymowicz Weronika, Biłyk Dominika, Lasowska Alicja, Gazecka Nadia, Szupryczyńska Agata, Wicka Weronika, Zolyb Daria, Procelki Wiktoria, Guzelak Natalia, Owoc Marta, Pałczyńska Aleksandra, Płocka Olena)

2m Szkoła Podstawowa nr 4

3m Szkoła Podstawowa nr 3

4m Szkoła Podstawowa nr 5

Chłopcy :

1m Szkoła Podstawowa nr 4 Opiekun – Paczkowski Maciej ( Kaczmarek Kacper, Lewandowski Marcel,Ryband Mateusz, Modzelewski Miłosz, Pruszyński-Raban Oskar, Sabisz Mateusz, Siepetowski Juliusz, Śmielak Marceli)

2m Szkoła Podstawowa nr 2

3m Szkoła Podstawowa nr 5

Mistrzostwa Redy w Sztafetowych Biegach Przełajowych – Igrzyska Młodzieży Szkolnej 28.09.2017 r.

Dziewczęta :

1m Szkoła Podstawowa nr 4 Opiekun – Myszk Ilona (Formella Emilia, Górniak Julia, Herrmann Amelia, Klawikowska Zuzanna, Molenda Natalia, Ostrowicka Wiktoria, Ryband Julia, Śmielak Weronika, Teska Daria, Warda Dominika)

2m Szkoła Podstawowa nr 3

3m Szkoła Podstawowa nr 4 (II zespół poza konkurencją)

Chłopcy :

1m Szkoła Podstawowa nr 4 Opiekun – Formella Tomasz, Jędrzejewski Krzysztof (Bach Grzegorz, Baran Oliwier, Borawski Kajetan, Fornalik Jakub, Król Dawid, Matusiak Kacper, Rosengard Jakub, Rusiecki Igor, Skoczylas Dominik, Trocki Kamil)

2m Szkoła Podstawowa nr 3

3m Szkoła Podstawowa nr 4 (II zespół poza konkurencją)

Załaduj więcej podobnych artykułów
Load More In Aktualności
 

Zobacz też

PODSUMOWANIE II ZIMOWEGO GRAND PRIX REDY

Kolejna  edycja Zimowego Grand Prix o puchar Burmistrza Miasta Redy Pana Krzysztofa Krzemi…