Home Aktualności Grupa biegowa z Redy RUNEDA – Radość Biegania

Grupa biegowa z Redy RUNEDA – Radość Biegania

0

RUNEDA powstała 18 września 2013r. z myślą o integracji biegaczy z Redy i okolic. Od początku hasłem grupy jest “Radość Biegania”.

Dzielimy się pasją i zachęcamy do aktywnego spędzania wolnego czasu. Jesteśmy otwarci na wszystkich – nie ma znaczenia wiek, płeć czy zaawansowanie biegowe.

 
Obecnie liczymy 50 osób dorosłych, ale w naszych charakterystycznych żółto-niebieskich koszulkach startuje też około 10 dzieci. Jedni z nas traktują bieganie wyłącznie jako rekreację, drudzy stawiają sobie ambitne sportowe cele. Naszych kolegów i koleżanki często można zobaczyć na podium.

 
Spotykamy się regularnie dwa razy w tygodniu. Treningi są zróżnicowane, ponieważ we wtorki biegamy po okolicznych lasach (“Nocne bieganie z czołówkami i dzikami)”, a w czwartki przemierzamy płaskie, utwardzone drogi i alejki. Zimą uaktywnia się również sekcja Morsów, których miejscem działania jest Rewa.

Aktywnie uczestniczymy zarówno w imprezach o charakterze sportowym, jak i udzielamy się w inicjatywach charytatywnych. Staramy się również aktywnie działać jako stowarzyszenie – jesteśmy współorganizatorami Redzkiego Biegu oraz Zimowego Grand Prix Redy a także staramy się zorganizować Nocny Bieg Parami ze Świetlikami.

 

RUNEDA to otwarci, pozytywnie nastawieni ludzie.

RUNEDA to biegacze początkujący i ci bardziej zaawansowani.

RUNEDA to wspólne treningi i wspólne wyjazdy na zawody.

RUNEDA to przełamywanie barier i osiąganie celów.

RUNEDA to … Dołącz do nas, a kolejne zdanie należy do Ciebie…

 

Osoby z Redy i okolic, które chciałyby dołączyć do biegowej grupy Runeda i wspólnie czerpać radość z biegania zapraszamy do kontaktu: https://www.facebook.com/Runeda2013/?fref=ts

Załaduj więcej podobnych artykułów
Load More In Aktualności
 

Zobacz też

”Kocham Ręczną na Orliku”

Dnia 12 maja na obiekcie Redzkiego MOSiR-u odbył się turniej sponsorowany przez ministerst…