Home Aktualności Forhend królował w Redzie !!!

Forhend królował w Redzie !!!

0

Sport to zdrowie, ale też najlepsza szkoła życia” Pod takim  hasłem w niedzielę 3.06.2018 roku z okazji DNIA DZIECKA spotkały się dzieci na kortach Redzkiego MOSiR-u.  Wtedy to właśnie odbył się otwarty trening tenisowy poprowadzony przez doświadczonego Trenera Andrzeja Degórskiego. W treningu brały udział dzieci już trenujące jak i te, które pierwszy raz trzymały rakietkę tenisowa w ręku.

Trening polegał przede wszystkim na dobrej zabawie i zawierał takie elementy jak : rozgrzewka, podbijanie piłki tenisowej rakietką, nauka uderzeń forhendem i bekhendem, w dalszej kolejności próby przebicia piłeczki z linii końcowej przez siatkę tenisową oraz gra na małe pola.

Warto podkreślić, że największe zainteresowanie wśród dzieci wzbudziła gra na małe pola. Rodzice, dziadkowie oraz znajomi nie szczędzili braw młodym tenisistom.

Na koniec treningu wszystkie dzieci zostały obdarowane medalami, gadżetami tenisowymi oraz słodyczami. Każdy z uczestników został zaproszony do udziału w kolejnych treningach tenisowych. Poniżej prezentujemy zdjęcia z tego wydarzenia.

Załaduj więcej podobnych artykułów
Załaduj więcej  Aktualności
 

Zobacz też

Mini Piłka Ręczna – Igrzyska Dzieci 21.01.2019r.

Dnia 21.01.2019r.  o godzinie 10.00 w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Redzie odbyły si…